Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel lehet ezt a terhesség...

Kissné Nikolett kérdése:

Mivel lehet ezt a terhesség alatti idegességet csillapítani, vagy oldani? Mikor fog elmúlni?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok és eléggé megborulhattak a hormonjaim, mert van hogy rám jön az 5 perc, a sírhatnék, ideges vagyok, és nem bírok megnyugodni, csak hosszabb idő után. Van egy 20 hónapos kislányom, ez neki sem tesz jót.
2011. dec. 22. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Szedj Magne B6-ot, hátha csillapítja, nekem segített
2011. dec. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
MagneB6 (nálam bevált, amikor a kisfiam néha kikészített idegileg). Vagy, ami még nagyon hatásos (legalábbis más elmondása szerint) az a Sedatif PC homeopátiás nyugtató. Ezt lehet kisgyereknek is, felnőttnek is, terhesség alatt is. De először szerintem próbáld meg a MagneB6-ot.
2011. dec. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én még ingerült is voltam,és a tolerancia küszöböm a nullát súrolta! 13 hetesen nyugodtam meg, de még most is ráfeszülök néha dolgokra. De sokkal kevésbé. Én 1-2 x szedogelátot szedtem be, ha már magamat sem bírtam elviselni. Az is gyógynövényes nyugibogyó.

Szerencsére nálunk első baba, férjem meg kitartott, de azt mondta, ha nem terhes lennék, hanem szimplán hisztis p, meg idegbeteg, akkor elhagyna :D:D:D

2011. dec. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
citromfűtea
2011. dec. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jaaaj én is ilyen idegbeteg vagyok néha :/ Lehet hogy kipróbálom a mb6-ot :)
2011. dec. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a citromfű-levendula-maláta keverék tea vált be. Nem, hogy megnyugtat, kb dőlnél be az ágyba.
2011. dec. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez legtöbb nőnél így van. Én a második babámat várom,ma vagyok 6 hetes és olyan ideges vagyok,hogy fel tudnék robbanni,pedig nem szabad idegeskedni. A magne b6-ot szedem,de nekem semmi hatása.
2012. jan. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm szépen a hozzá szólásokat. Én is magneB6ot szedek, meg ittam a citromfű teát, de nem volt rám sok hatással. Ma vagyok 9 hetes terhes, szerencsére az idegességem már elmúlt. 6 héttől folyamatos undorom van mindentől, alig bírok valamit enni, főzni meg aztán végképp nem! Nagyon rossz. Remélem a 12. hét környékén ez is elmúlik! Kitartást minden kismaminak!! :)
2012. jan. 17. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!