Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tizenkét hetes terhes vagyok....

Tizenkét hetes terhes vagyok. Augusztusban volt egy vetélésem. Tíz hetesen kórházban voltam pár napig mert egy kicsit véreztem. Ma megint barnázás jelentkezett de nem görcsölök. Lehet attól, hogy a párom elfelejtett kiszállni amikor együtt voltunk?

Figyelt kérdés
2011. dec. 22. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet az is az ok,de az elozmények alapján jobb lenne dokival beszélni.
2011. dec. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy benned fejezte be ne kéne, hogy gond legyen, az hogy "megmozgatott" ott lent, az előzmények ismeretében veszélyes lehet.
2011. dec. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne alapozz az itteni válaszokra, menj orvoshoz!!!


Írd majd meg, hogy mi van veletek!


Szurkolok!

2011. dec. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj szerintem is orvoshoz.
2011. dec. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2011. dec. 23. 09:39
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Minden rendben,már 14 hetesek vagyunk.Azt mondta a dokim is és a védőnő is valószínűleg érzékenyebb a méhfalam az átlagnál és minden együttlét és vizsgálat után ez lesz,készüljek fel és ne idegeskedjek rajta.Csak pozitívan :)
2012. jan. 4. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!