Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák most őszintén ti...

Kismamák most őszintén ti szoktatok maszturbálni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 14:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Na ja!:)

Bár nem olyan sokszor, inkább kibírom mire az uracskám hazaér.

Utolsónak: én használom a zizgentyűt is, de csak a csiklómon, mondjuk odabent régen sem használtam:)

2009. máj. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
56%
Én terhesség előtt sem, és most sem! Sose nyúltam még magamhoz.
2009. máj. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem írta külön az az orvos,hogy "csak odabent" nem szabad zizegtetni.Igazából a tudományos magyarázatát nem is olvastam el,mert az rám nem vonatkozik(nekem úgy sem zizegős):) Szóval...hm.nem tudom h.lehet e vele ártani,bár ami jó az miért kéne,h.ártson?;)
2009. máj. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

16:36-os vagyok. Én is csak kívülre használom. Az a baj, hogy anélkül kissé nehézkes nekem az orgazmus. A párommal is használjuk, mert különben több órán át tart...


No mindegy, nem is ez a lényeg, hanem hogy rezgés nélkül semmit sem ér. :) Azt hiszem ezt az áldozatot simán bevállalom, ha ez kell, hogy ne legyen baja a kicsimnek.

2009. máj. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!