Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab-n átesettek és...

Missed ab-n átesettek és újból kismamák, a második terhességnél kellett valamit szednetek? Tanácsolt valamit az orvosotok? Mikor mentetek először nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem hormonelégtelenség miatt volt elhalt terhességem így hormonpótlást kaptam!Duphaston-t szedtem a 12.hét végéig meg folsavat de azt mindenkinek ajánlják!Most már csak magne b6-ot szedek meg vasat!Nem szedek terhesvitamint inkább megpróbálok helyesen táplálkozni!22 hkm
2011. nov. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem tavaly november 12.-én volt missed ab-om :(

Utána sikerült az újabb terhesség, de már az első pozitív teszttől Utrogestan-t használtam 3x2/nap


Kikönyörögtem a dokitól, mert a missed ab. előtt is barnáztam sokat :(

Mostani babával is, de meggyőződésem, hogy az Utro és a Rutascorbin segített.


Most már 37 hetesek vagyunk és azon izgulok, hogy NE a tavalyi műtét évfordulóján szülessen a picim.

2011. nov. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a doki, hogy ne szedjek semmit, annak ellenére, hogy a missed ab-al végződő terhességem alatt többször is barnáztam. Amikor a következő terhességnél is elkezdődött a barnázás, kierőszakoltam az Utrogestant, attól szinte azonnal elmúlt a barnázás, és megmaradt a baba.

Azóta is állandóan azon rágódok, hogy ha normálisabb lett volna a dokim, vagy én vagyok erőszakosabb és szedem az Utrot, talán megmaradt volna az első baba is.

2011. nov. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 karina1111 ***** válasza:
De jó, hogy ezeket írjátok... Én már kezdtem hülyének érezni magam, hogy barnázás, görcsölés miatt első babával addig mentem, míg utrogestan-t nem kaptam.
2011. nov. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 karina1111 ***** válasza:
Az a baj, hogy végülis az orvos is csak annyit tud, hogy vagy vetélés lesz, vagy nem. Nyilván neki mindegy. Nekünk viszont nem. Amúgy sztem teljesen indokolt hormonpótlás egy vetélés után.
2011. nov. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. nov. 7. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!