Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elképzelhető h 5 hetesen még...

Elképzelhető h 5 hetesen még petezsák sem látszik de a 3 teszt pozitiv?

Figyelt kérdés
3 tesztet csináltam,erőteljes 2 csik jelent meg,ma voltam uh.-án ,nem lát semmit csak kiszélesedett nyálkahártyát,se ciszta semmi...febr.18.-án volt meg utoljára:(((
2008. márc. 28. 16:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj,elképzelhető.Pár hét múlva már sokkal többet látni.Ezért teljesen felesleges az ilyen korai uh.

Nálunk 12hetesen nézik először.Én a 3-ik babót várom,vele már csak 11 hetesen voltam először dokinál.

Nézd meg ezt az oldalt,találsz uh képeket a babáról hétről hétre:www.babanet.hu


Boldog babavárást,üdv

2008. márc. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
szia köszi a választ de asszem én akárhol néztem ezeket mindenhól van már 5 hetesen petezsák.
2008. márc. 28. 16:45
 3/11 anonim ***** válasza:
1-2 hét múlva menj el újra uh-ra! Akkor már biztos látszódni fog!
2008. márc. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sztem is hamar mentél. Én kihúztam a 6. hétig (nehéz volt:-)) de akkor már látszott petezsák, és ki is tudta tapintani a doki. Nyugi, 3 teszt nem téved!!!
2008. márc. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia.Én 6 hetesen voltam,de a doki mikor nézett uh-val,azt mondta teljesen tiszta a méhem..(tehát no baba)aztán tovább nézegette miután én győzködtem hogy bizti hogy van baba,és utána találta csak meg a 6mm-es petezsákot...szóval sztem nyugi...
2008. márc. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy kicsit fiatalabb terhes vagy nem?

Ennyire az elején pár nap is számít.

Nyugodj meg,nemsokára látni fogják.

Boldog babavárást

2008. márc. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Először is nyugodj meg! Hasonló helyzetben voltam én is. 5 hetesen elkezdtem vérezni, vagy inkább valami barna váladék jött. Az uh-n azt mondták, hogy nem látnak semmit, a nyálkahártya 10 mm-es volt. A 6.héten már látta a petezsákot, a 7. héten /most szerdán/ láttam hogy dobog a szive. Igaz elég sokára találta meg a doki, de megtalálta. Drukkolok!!!!!
2008. márc. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm lányok!csak félek.....5 éve volt egy méhenkivülim,és ahogy ezt elmondtam a dokinak egyből adott beutalót,azt mondta azt sem lehet meglátni uh.-án csak ha már kifejlett....elvileg vok 5 hetes 3 napos,ha a mensim első napjától számolom....de nincsenek olyan tüneteim ami méhenkivülire adna okot.....csak fől vok kissé fújodva meg pisilnem kell meg a cicim fáj...és nagyon ideges vok.
2008. márc. 28. 17:05
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia! Az egyik osztálytársamnak is az első terhessége méhen kivüli volt. Most van két egészséges gyereke. Probálj megnyugodni, hiszen ezzel mindkettőtöknek ártasz.

Feküdj le, hunyd be a szemed és képzeld el, hogy ez a kisbaba a méhedben fejlödik. Pozitiv gonolkodás!!!!!

2008. márc. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodj meg, biztosan babás vagy, de nem méhen kívül! A tüneteid eléggé tipikusak.:-)) Az aggódás viszont nem jó a picurnak, szóval légy vidám és hidd el, minden rendben lesz. Szurkolok!
2008. márc. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!