Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állandó éhségérzet, gyomorsavr...

Állandó éhségérzet, gyomorsavra mit?

Figyelt kérdés
Alig kívánok valamit, ha pedig eszek, után 1 órára éhes vagyok nagyon de gyomorsavam is van.. megőrülök már 1 hete fenn áll de nem bírom!!!!! SEGÍTSETEK:) köszönöm!!!

2011. dec. 26. 17:49
 1/6 anonim válasza:
Hamlett puffasztott búza,vagy puffasztott rízs,az összeszedi a gyomorsavat.Esetleg "szódabikarbóna"...
2011. dec. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz,mert komoly baj is lehet belőle.
2011. dec. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Megpróbálom, remélem beválik:))
2011. dec. 26. 17:56
 4/6 anonim ***** válasza:
En citrom levet iszok gyomorsavra(nem eget),mert lugosito,hatasa van,megfelel,de mint az elözö irta pufasztott rizs ,es patogatott kukorica is jo.Na de ha allando ehseg erzeted van,en csak elmennek az orvoshoz,nekem akkor volt ilyen,ha nagyon ideges ,stresszes voltam.
2011. dec. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Salvus víz.
2011. dec. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is így voltam mindkét gyerekkel. Én Rennie tablettát rágcsáltam, az jó volt és próbàltam 2 óránként enni de mindig csak keveset, csak falatokat. Az jó a gyomorsav miatt is mert ilyenkor nem szabad teletömni a gyomrot. Nekem eltartott vagy 3-4 hétig, sikerült is híznom ezalatt 4-5kg-t bár nekem még párosult ehhez komoly székrekedés is. :(
2011. dec. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!