Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi ez a hihetetlen éhségérzet...

Mi ez a hihetetlen éhségérzet így a 39. hét elején? Egész nap éhes vagyok!

Figyelt kérdés

Az elmúlt 39 hétben nem voltam ennyire éhes és kívánós, mint most a napokban :( Alig van rajtam plussz kiló, eddig legalábbis, de ha így folytatom, a fennmaradó időben bepótolom a "hiányt". És tényleg nem csak éhes vagyok, hanem pl tegnap este ölni tudtam volna egy szelet csokitortáért marcipánbevonattal a tetején. Pedig eddig rosszul voltam az édestől. Most Túrórudi ehetnékem van, így fogtam egy almát, most azt eszegetem.... Ilyenkor inkább már kevesebbet kéne kívánnom, nem? ha más nem, helyhiány miatt....

Volt más is így?


2011. okt. 6. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is most vagyok kívánós :D 38hetesen. Nem értem én sem, de igazából nem zavar. Én bizony megeszem a csokit, ha épp az esik jól. Nyami :D Reggeli bevásárlásnál vásároltam is egy Boci rumos szeletet MMhh! De finom volt, már csorog is a nyálam újra :DDD
2011. okt. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam, de engem annyira nem érdekeltek a kilók, arra figyeltem, hogy este csak gyümit, zöldséget egyek. Persze néha én is engedtem a csábításnak, és lezavartam a férjem éjszaka csokiért. :)
2011. okt. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én epret ettem kg számra:))Pont idénye volt így jól is jött.Én azt tanácsolom hogy egyél inkább most sokat mert én 18kg híztam a 38 hétig és utána alig ettem mert nem akartam többet hízni.vagyis oda figyeltem hogy 6 után ne,meg sok gyümi,zöldség legyen.Erre beindult hirtelen a szülés aznap csak gyümölcs meg joghurt volt a reggelim.Vajúdás alatt nem tudtam enni,így este mikor meglett olyan éhes voltam....Persze kajám nem volt.Vacsi időn túl voltam.Páromnak megmondták ha kimegy az ajtón már vissza nem jöhet így koplaltam reggelig.Milyen az éhes ember??Mindent megeszik.Utálom de tényleg most is ha rá gondolok hányingerem van a körözöttől de az volt a reggeli párom utón a finomságokkal,de úgy beburkoltam a 2 zsemlét körözöttel kenve hogy csak na.Azóta se bírom megenni.Egyetek csak mértékkel kell az energi és jó tanács Zabkekszet vagy akármilyen omlós kekszetek legyen a kórházi csomagba.Jól fog jönni:)))
2011. okt. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindháromszor szülés előtti napokban lett hihetetlen étvágyam - talán tartalékolni akarta a szervezet az energiát, nem tudom ...

de azt igen, hogy mind3x frontnál szültem: 1x hidegfront+telihold, egyszer duplafront +telihold és egyszer duplafront

most is jön a hidegfront, sztem sok baba megindul majd kifelé :-)


sok sikert, könnyű szülést és boldog babázást kívánok4

2011. okt. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi :)

igen, a hétvégével már engem is "riogattak" majd meglátjuk.

Az evéssel meg az a baj, ha akarnék, sem tudnék nagyon most parancsolni magamnak. Tegnap próbáltam, szédülés és gyengeség lett a végem hát inkább nem most gyakorlom az önuralmat :) csak furcsa, hogy most, így hirtelen rám tört....

2011. okt. 6. 15:05
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Belém úgy kell erőszakolni a kaját, képes lennék egész nap nem enni :(

37-38hkm

2011. okt. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A 37. héten még én is így voltam....mondom, csak 3-4 napja van ez a folyamatos éhségérzet....
2011. okt. 7. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!