Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két óránként elönt a tej....

Két óránként elönt a tej. Nagy mennyiségben, teljesen fehér, néha kicsit sárgásabb. Normális ez 35hetesen?

Figyelt kérdés

Annyit érzek, hogy megduzzadnak a melleim, lekezd égni a mellbimbóm, és nemsokkal később mehetek pólót cserélni, mert annyira átázok, és megkönnyebbülök.

Az okés, hogy van előtej, meg az szivároghat, de nálam valahogy a szivárog az nem két óránkánt egy "bögrényi".

Nem nyomkodom, fejem.


2009. máj. 20. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, van akinek hamarabb beindul a tejtermelése- akár szülés előőt! Orvos mit mondott? Sztem nem káros, sőt, biztos jó sok tejed lesz, de fog örülni a babácskád:)) Annyi, hogy tényleg ne fejjél, most még ne.
2009. máj. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Dokinak még nem volt érkezésem mondani, védőnő is csak annyit mondott, hogy betét, ne legyek majd kellemetlen szituációban miatta.

Amúgy ha így marad egyáltalán nem zavar, sőt, szeretném minél tovább szoptatni majd a Picurt. Amúgy tapintásra olyan furán zsírosnak tűnik, nemvizesnek, mint amikor az elején elkezdődött 30hét körül, és az íze is változott:D

2009. máj. 20. 14:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Szio!en eppen most vagyok 35 hetes terhes es most vettem eszre, hogy kezd elpecseteodni a polom, pizsamam, de mar vartam, ugyanis a szulesnom figyelmeztetett a jelensegre, sot ez egyes kismamaknal telyesen termeszetes...nem kell fejni, minnel tobbet fejed, annal tobb lesz:p...egyebkent semmi rossz nincs benne
2009. máj. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!