Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma reggelre náthás lettem, s...

Ma reggelre náthás lettem, s folyamatosan el van dugulva az orrom! Használhatok valamilyen orrcseppet annak érdekében, hogy kapjak rendesen levegőt?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen viselem,főleg éjszaka.Vettem Nasivin-t,de az van ráírva ,egyeztessek az orvossal,aki majd mérlegel...

24hetes Kismami


2008. márc. 28. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem is az ajánlotta a doki,mert steroid mentes.Lehet kapni homeopátiást is, Euphorbium comp.-Heel a neve,én ezt használtam,ez kíméletesebb a nyálkahártyára mint a Nasivin és nincs kellemetlen"íze" ha véletlenül lecsurog a torkodba.11 hetes kismama
2008. márc. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használd, én is ezt vettem a télen, mikor beteg voltam. Fontos, hogy mindig legyen elég levegőd!
2008. márc. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia én STERIMAR-t használtam ez porlasztott tengervíz.Bátran használhatod még a babádnál is később.Vagy gőzölj kamillával .Gyorsabban ürülnek az arc üregeid, és gyulladáscsökkentő is.Mind a torkodban, mint a tüdőben.Csak vigyázz ne forrald, hanem csak forróvízzel öntsd le a filtert és hagyd néhány percig állni.Gyógyulást kívánok!
2008. márc. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a terhességem alatt 2x is nagyon lebetegedtem, és természetesen egyből eldugult az orrom! Egy kedves barátnőm ajánlotta a STÉRIMÁRT, és nagyon jó!! Semi mesterséges nincs benne, és nem száradt ki többek között az orrnyálkahártyám sem! Én mától csak azt fogom használni, mert az a legkíméletesebb számomra, és talán a legjobb. Régebben sokszor használtam orrcseppet, de nem tett jót az orrnyálkahártyámnak. Ettől meg semmi baja.

2008. márc. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Azt javaslom - személyes tapasztalat mondatja velem-, hogy még véletlenül se használd a nasivin-t, ugyanis rá lehet szokni. Én a terhességem előtt szoktam le róla, ami meg kell mondjam, nagyon nehéz volt, mivel kb. 5 évig függő voltam. Használj tengeri sós vizet, az tényleg jó. Igaz, nem annyira, mint az orrcsepp, de ezután nem kell aggódnod, h vmi baja lesz a kisbabádnak. Ha ez nem használ egyáltalán, akkor próbáld ki a nasonex orrsprayt. De kérlek, ha jót akarsz magadnak, meg a picidnek, ne használd a nasivint. Üdv és vigyázz magatokra! :) 10 hetes kismami
2008. ápr. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!