Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab után vagyok egy...

Missed ab után vagyok egy hónappal.3 hét után szeretkeztünk,4 hétre rá megint vérzek. Nem ártottunk 3 hét után? Ez a vérzés már a havim lehet? Tampont használhatok már?

Figyelt kérdés
A válaszokat nagyon köszönöm!
2011. nov. 2. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:

azt mondják, hogy az első vérzésnél nem szerencsés a tampon, inkább tisztuljon, aminek még ki kell jönnie

szerintem ez már a havid

2011. nov. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez már a havid. Szerintem is betétet használj. Belőlem elég durva dolgok jöttek még ki a missed ab után 2 hónappal is.
2011. nov. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem lett erősebb a vérzés inkább maradt barnás darabos.akkor ez még nem a havim.nagyon várom már,vajon mikor jön?mielőbb szeretnénk újra próbálkozni,de szerintem ezzel mindenki így van aki így járt.azt hittem a vérzés mert missed ab után véreztem 1 hetet,azóta semmi és most 4 hét után megint ugyanaz.
2011. nov. 3. 11:23
 4/9 A kérdező kommentje:
ettől még lehet óvatosan szeretkezni?ti hogyan cselekedtetek?
2011. nov. 3. 11:25
 5/9 A kérdező kommentje:
ja,bocsi még annyi hogy szedek e vitamint és folsavat.ez befolyásolhatja? nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)
2011. nov. 3. 11:26
 6/9 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, hogy veletek is ez történt!

Mi 6 hétig nem szexeltünk nehéz volt, de kibírtuk. Nekem 28 napra a műtét után jött meg, és nagyon durván véreztem. Szerintem semmiképpen se használj tampont és tuti, hogy a vitaminok a vérzés mennyiségét és milyenségét nem befolyásolják.

2011. nov. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :) mégis megjött csak az elején darabos barnázás volt de már élénk piros.akkor jó,még betétet használok.remélem ezért a szexxel a 3.hét után nem ártottunk..
2011. nov. 4. 11:48
 8/9 anonim ***** válasza:

A darabos barnázás is vér. Az élénkpiros azért élénkpiros, mert gyorsabban átért a hüvelyen, a barna meg lassabban és volt ideje megalvadni.

Ha jól emlékszem 4 hét volt az előírt "tartózkodás", és 3 hónapot mondtak az újbóli próbálkozásra. Mi évekkel később vállaltuk újból a babaprojektet. Nehezen dolgoztuk fel, mivel nálunk a 2. trimeszterben történt meg a baj.

2011. nov. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nagyon sajnálom!
2011. nov. 7. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!