Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21éves 16hetes kismama vagyok,...

21éves 16hetes kismama vagyok, tavaly nyáron 15kilót fogytam mert betegesen fogyókúráztam. most a terhesség alatt mind viszajött, ez normális?

Figyelt kérdés
Nehéz feldolgoznom a gondolatot főleg ha megjegyzéseket kapok, de nem érzem, hogy valami bajom lenne. Minden eredményem tökéletes, nincs panaszom. Még normális ennyit hízni?
2008. márc. 28. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Az erőszakkal leadott kilók nagyon hamar visszajönnek, ne lepődj meg ezen, tudom, én is így jártam. De arra vigyázz, hogy most már ne sokat hízzál, mert nehéz lesz leadni. Most nem szabad fogyózni, az a lényeg, hogy érezd jól magad életed legcsodálatosabb heteiben, ha visszajött hát visszajött, majd leadod! Nagyon Boldog Babavárást!
2008. márc. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én is ebben a cipőben járok.2 éve lefogytam 13 kilót és most nyáron erősen koplaltam.Egyböl teherbe estem.Az első 3 hónapban 4 kiló jött rám,most 32 hetesen 20 kilóval vagyok több.Mindent eszek a terhességem első napjátol és nem bánom, majd utána leadom.Igyál sok vizet.
2008. márc. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Megnyugtatóak a válaszok!

Tényleg az a lényeg, hogy jól érezzem magam a bőrömben. Bár nem szeretnék hízni már, de szerintem ez innentől, hogy ez visszajött már csak rajtam múlik.

2008. márc. 28. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!