Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Törött farkcsontú kismamák,...

Törött farkcsontú kismamák, hogy bírjátok (bírtátok) a terhességet? Tudtatok mozogni rendesen?

Figyelt kérdés

A szülés hogy folyik le ilyen esetben?

7 éve történt a baleset, most 23. héten vagyok, és eléggé fájdalmas a mozgás, csípőből vagyok "béna", nem tudok a jobb lábamra ráereszkedni.


2011. dec. 27. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Muszáj erőltetned, mert mégjobban fog fájni. Én nagyon sokat tornáztattam a csípőmet terhesség alatt, így nem fájt annyira. Naponta csinálj lábemelést. Kezd 5-tel, majd 10 és ameddig kényelmes. Feküdj az oldaladra és úgy emeld fel a lábadat. Aztán pici pihenő majd a másikat is. nekem bevált. Ha fekve szülsz, akkor semmi problémád nem lesz belőle, nekem sem volt.
2012. jan. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jaj, nagyon köszönöm!

Rengeteget tornásztatom, a fájdalom ellenére, nem 5-10 lábemelést csinálok, hanem 30-40 perceket nyomom naponta. A szülés nem tette helyre a csontodat? Nekem ilyen reményeim is vannak, őszintén.

2012. jan. 3. 14:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, sajnos helyre nem tette. Egyedül szülés után rossz, amíg húzódik vissza a méhed, akkor kicsit nyom, meg fájdalmas, de nem ez lesz a legnagyobb bajod :)
2012. jan. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:) azt elhiszem. Már nagyon várom, hogy túllegyek rajta :) akkor is ha fáj meg minden.

Jó babázást!

2012. jan. 3. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!