Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhességet már...

5 hetes terhességet már látnak az ultrahangon?

Figyelt kérdés

Dec. 29.-én lesz 5 hetes a terhesség utolsó mensitől számolva, és tudni szeretném látszik-e már valami az ultrahangon?


Hüvelyi uh csinálnak ilyenkor még csak?

Köszi a válaszokat előre is!


2011. dec. 25. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Igen látszik hasi ultrahangon, és hüvelyin is. Én is 5 hetes vagyok :) De én még nem voltam dokinál, rá ér 6-7 hetesen szerintem:)
2011. dec. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Látszani már látszik belőle valami. Orvosi szempontból csak akkor tekintik a terhességet élőnek ha már szívhang is van, ami az 5. héten még gyakorlatilag kizárt. Az orvos ezért 1-2 hét múlva visszarendel, ezért nem érdemes ilyen hamar orvoshoz menni.
2011. dec. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet, hogy már látja a doki, de ha nem biztos benne 100%-an akkor elküld egy vérvételre.Szerintem ilyenkor csak hüvelyit csinálnak, legalábbis nekem az elsőnél a 16. héten a másodiknál a 15. héten nézte meg először hasi UH-on.
2011. dec. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak nagyon izgulok hogy minden rendben legyen ezért gondoltam hogy elmennék 5 hetesen.

Volt már egy spontán vetélésem és azóta nagyon félek....

Jó lenne kibírni január elejéig dehát....

Köszönöm a válaszokat kellemes ünnepeket kívánok!!!

2011. dec. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocsi az előző választ a tesóm regisztrációjáról írtam véletlen :)
2011. dec. 25. 15:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Látszik, de szerintem csak hüvelyin. Nekem 6 hetesen már szívhang is volt. NE aggódj és várj egy kicsit vele. Sokkal élvezetesebb lesz.
2011. dec. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 5+2 hetesen szabályos petezsák és szikhólyag látszódott és így is ráírták a papíromra, hogy élő terhesség. Hüvelyi uh.volt, és még azt is megállapították, hogy méhen belüli, egyes terhesség. Én nem bántam meg, hogy ilyen korán mentem.
2011. dec. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Köszi a válaszokat!

Valószínüleg elmegyek a 2 ünnep között a magándokimhoz, remélem minden oké lesz és meg tud nyugtatni majd :)

2011. dec. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!