Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet még jobb, vagy már csak...

Lehet még jobb, vagy már csak rosszabb? 28 hetesen légszommj.

Figyelt kérdés

28 hetes vagyok, ujabban elág sokat van légszomjam, ilyenkor picit szedülök is, közérztem is rossz. Ideges is leszek ilyenkor, nagyon rossz érzés. A hasam nagy, úgy érzem, már nem is tud nagyobb lenni, feszül nagyon, nem találom a helyem. Derekam is sokat fáj, de ha emiatt lfekszem, rosszabbodik a légszomj. Sehogy sem jó, már most, és hol van a vége még? Nagyon el tudok keseredni. tényleg nhezen viselem, és még olyan sok van hátra. Mi lesz, ha hamarosan megint nő a pocakom? Második terhességem, elsőnél semmi ilyen problémám nem volt.

Ez most már így marad? Van még valaki 28 hét körül, aki hasonlóan érzi magát? Légszomj ellen lehet tenni valamit?


2011. dec. 27. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 28+4 hetes kismsmi vagyok. Az az érdekes, hogy nekem nem is olyan nagy a pocakom, de most is nagyon ki kell huzni magam ahhoz, hogy rendesen kapjak levegőt. A pulzusom most is 100 de most ez miatt nem érzem magam roszul. Ha 110 akkor már majd szét veti a testem a lüktetés. Nekem a savam szokott iszonyat lenni, fel kell polckoljam a fejem, hogy ne "boruljon ki belölem a " a kaja. A légszomjra sajna nincsen praktikám, bár tudnék valamit.

Neked izomgörcsök nincsenek? Nekem most éjszaka volt először de még most is fáj. Ugylátom nem egy álom terhesség a mijenk , pedig nekem első baba. Kitartás kedves kérdező és próbálj nem idegeskedni mert attol még nehezebben viseled ezt a hejzetet. Könnyü mondani tudom. Én sem vagyok különb.

2011. dec. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Savval nekem is vannak gondok, de nem minden nap szerencsére. De néha éjszaka arra ébredek, h fuldoklok tőle. Valószínű ma nekem is a magas pulzus miatt még rosszabb a közérzetem. Vérnyomásom alacsony...A legrosszabb, úgy érzem, nem tud már többet nőni a pocakom, bár tudom ez butaság, de már most úgy feszül, húzódik. Ha fekszem, rosszabb a légszomj, ha nem fekszem, fáj a derekam, feszül a hasam. Nem találom a helyem, nagyon rossz. Ráadásul sokat fáj legalul a hasam is, bár ez az eelmúlt napokban jobb lett. Hát tényleg nem álom terhesség az enyém sem.

Tudod a babád nemét? Kicsi még a pocakod? Én nem tudom eldönteni, h az enyém átlagos vagy nagy, de mivel már minden nehézkes,úgy gondolom nagy.

2011. dec. 27. 17:46
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem kisfiam lesz. És nekem csak így estefelé nő meg a pocakom. Reggelre eléggé összeesik. Engem még nem zavar a mozgásban hajolásban. De néha mégis ugy érzem mintha egy hatalamas dinnyét nyeltem volna. A napokban is megkérdezték, hogy mozog-e már. Október 4-e óta , minden nap ktív.

Az én babám 3 napja nagyon sokat mozog , már éjszaka is felkelt annyira rug, meg mozgolódik. A te babád is ilyen mostanság? Neked kisfiu vagy kislány? Azt mondják lányokkal nagyobb a pocak , de ezt én is megfigyeltem és tapasztalom is.

2011. dec. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Estére nekem is sokkal nagyobb a hasam. Nekem is kisfiam lesz. Van egy kislányom, vele kisebb volt a pocakom, és nem is volt semmi problémám, 35 hetesen még versenyt tudtam volna futni. Most meg egyre jönnek az újabb és újabb dolgok, nehezen viselem.
2011. dec. 27. 17:57
 5/10 A kérdező kommentje:
Én babám is sokat mozog, éjjel is. Bérmikor megébredek éjszaka, ő mozog. Kislányom éjszaka mindig mindig aludt, reggel egyszerre ébredtünk. Ráadásul ez a babám még mindig nem fejfekvésű, mindig lent mozog, vagy oldalt. Általéban keresztben fekszik.
2011. dec. 27. 17:59
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én babám is forgolódik még. Ma is teljesen oldalt éreztem csuklani.
2011. dec. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is valahogy etájt volt borzasztó légszomjam, fújtattam mint egy kazán. Viszont 1-2 hét múlva jobb lett. Remélem Neked is enyhül majd!
2011. dec. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi, h írtál. Jó hallani, h ez elmúlhat.
2011. dec. 27. 23:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet jobb, ne keseredj el. Attol is fugg, hogy hogy fekszik a babad. Nekem 20-26 hetig iszonyu eros legszomjam volt, fekve rosszabbodott, ulni is alig tudtam. 28-dik hetre arrebb mozdult a baboca, es lejjebb is ment, es lass csodat, a legszomjam sokat csokkent. MOst 31 hetesen sokkal jobb, mint 23-24 hetesen, pedig azert a baba mar nagyobb, csak eppen mashol fekszik (most eppen keresztben).
2011. dec. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi, h te is írtál. Kicsit megnyugodtam, h ez nem lesz állandó.


Szép babavárást mindenkinek!

2011. dec. 28. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!