Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy a baba mozog?

Lehetséges, hogy a baba mozog?

Figyelt kérdés
12+4 hetes kismama vagyok, viszonylag nő a pocakom is! Lehetséges, hogy amikor a méhemhez, a hasam aljához teszem a kezem, mintha enyhe mozgás lenne érzékelhető? Vagy csak mert nagyon várom, és beképzelem?!
2011. dec. 27. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nagyon vékony a hasfalad előfordulhat. Esetleg nincs elszámolva néhány hetet a várandósságod?
2011. dec. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én 2. babámat várom 15 hetes leszek lassan és érzem mozogni,de csak belül...a kezemet hiába teszem a hasamra úgy még nem érzem. Szerintem nem az ő mocorgását érzed a kezeiddel hanem a kis pukkanó légbuborékokat stb
2011. dec. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nincs elszámolva, az UH is ezt bizonyítja! Csak amiatt kérdem, mivel nagyon várom már, hogy mocorogjon, nem csak a beképzelés miatt érzem?! Nem vagyok egy telt alkat, első gyermekem, nincs mihez viszonyítanom! Köszönöm!
2011. dec. 27. 21:57
 4/10 anonim válasza:

Nekem 2. terhességemkor 13 hetesen mozdult meg először. Úgy, h. szerintem őt érzed!

Gratulálok a babyhez!

2011. dec. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ezt jól esik hallani! Neked is gratulálok a gyermekeidhez!
2011. dec. 27. 22:41
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha első baba, akkor azt is kizártnak tartom, hogy belülről lehessen érezni, de hogy kívülről, a kezeddel érzed az lehetetlen. Vagy bélmozgást, vagy egy ér pulzálását érzed.

Kívülről legkorábban csak kb a 20. hét táján lehet érezni, ha nem elöl tapad a placenta és ha nagyon vékony a hasfalad.

2011. dec. 28. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ja és még valami. Az biztos, hogy a baba mozog, 8-9 hetesen mozdulnak meg először, de ezt ilyen korán nem lehet még érezni.

Még olyan pici, hogy nem is nagyon ér hozzá a méhed falához, ezért nem érezheted.

2011. dec. 28. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Első babát 18-19 hetesen éreztem először mozogni. 21-22 hetes lehettem, mikor apa is érezte kívülről. Szerintem csak beképzeled, valaki érzi ugyan már a 15-16 hét körül, de az ritka, előbb meg egész ritka. Szinte lehetetlen...
2011. dec. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor lehetséges a nagy várakozás miatt van! Boldog Új Évet előre mindenkinek!
2011. dec. 28. 10:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 14hetes vagyok, én is érzem a mozgását, de nem kezemmel, hanem a pocakban :) Szerinte a kezeddel nem érezheted. Azt belül fogod először érezni :)
2011. dec. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!