Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor még csak ti éreztétek,...

Amikor még csak ti éreztétek, hogy a baba mozog mikor volt olyan, hogy az apuka is érezte? És kb hány hetesen lehet már szabad szemmel is látni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Amikor még csak mi éreztük, akkor apuka nem érezte. Amikor elkezdte érezni, akkor már nem csak mi éreztük.
2011. nov. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%

Kedves kerdezo, en ertem amit te akartal kerdezni, meg akkor is ha kicsit rosszul fogalmaztal. Az elso valszolo meg nagyon vicces. ( ha ha ha).

Szoval en mar eerztem 16 hetesen, h mozog, de nem napi rendszereseggel. 19 het utan kezdtem folyamatosan erezni, es apuka kb a 21. het ota erzi. Most 23 multam, es neha neha szemmel is lathato a mozgas. : )))

2011. nov. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 17 hetesen éreztem először a babucimat. Rá két hétre már apuci is érezte. Mikor már apa is érezte, akkor már látni is lehetett, ha pont szerencsénk volt és elkaptuk. Most már nem kell hosszan figyelni, már nagyon látványos:-) 31hkm
2011. nov. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ma éreztem,hogy megmozdult bennem!Apuka sajnos nem volt itthon bár még nem érezte volna csak én éreztem.De jó volt végre érezni!Aztán már várom én is nagyon hogy láthassam is ahogy mozog!És hogy apuka is láthassa hogy hogy mozog!
2011. nov. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Én még nem éreztem, pedig azt írják, hogy már 13. héttől lehet. Pedig már 17+5 vagyok. De apuka látta hogy mozog. UH-n voltunk, és jobban felé volt fordítva a monitor. Azt mondta mozgott. Én mikor fogom érezni?
2011. nov. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Már 8 hetesen mozognak a babák, csak te akkor még nem érzed, az ultrahangon persze, hogy látszik. :-) vagy ezt nem tudtad kedves utolsó? Amúgy azt mondják 16-20 hét között lehet általában előazör érezni, de ez függ pl a placenta helyétől is. Ha mellső falon tapad, akkor még az is előfordulhat, hogy 20. hét után érzi a kismama. A kérdező meg szerintem úgy értette, hogy apa mikor láthatja, hogy hasán mikor látszanak a rugdalózások, nem az uh-ra gondolt. Ott már 2 hónaposan ficánkolnak.
2011. nov. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a 15. hét végén kezdtem el érezni, persze nagyon gyengén, ez kívülről még nem volt érezhető. A párom csak a 20. hét körül érezte, most 23 hetes vagyok, és időnként már rendesen ugrál és hullámzik a hasam, amikor beindul :)
2011. nov. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!