Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyáltalán nem feszül a...

Egyáltalán nem feszül a mellem, igaz, hogy még csak a hatodik héten vagyok. Volt más is így? Később változhat?

Figyelt kérdés
többen írták, hogy innen jöttek rá, hogy babások, de én nem érzek semmit. ez lehet normális?
2009. máj. 20. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy fog változni!!Sőt egyszer fog fájni egyszer nem!Úgyhogy majd attól se ilyedj meg ha elkezd fájni és utánna elmúlik.Majd visszajön.Nekem is így van.
2009. máj. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet egyáltalán nem fogod érezni a melled. Minden terhesség más, de attól még normális.
2009. máj. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Engem is ez érdekelt volna! Semmilyen más tüneted nincs? Mondjuk puffadás, jó étvágy stb.

S azt is kérdeztem, hogy ez összefügg-e a progeszteron, majd terhes hormon szinttel...

Ezt sem tudom...

De hátha valaki...

2009. máj. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nyugi, ilyenkor még semmi tünetem nem volt, csak a mensi szerű görcsölgetés. Aztán 7 hetesen kezdődött a pokol:) Mondjuk a cicim nem nagyon feszült, csak picit. Mensi előtt volt már hogy egy nagyobb levegővételnél is fájt, mikor teherbe estem meg szinte semmi.

Nincs gond!:)

2009. máj. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj semmi gond nincs. Én sem éreztem semmit a terhességemből csak már 16. hét végén azt hogy mozog a baba, azon kívül semmi változás nem volt. Se rosszullét, se cici fájás, semmi... Nálam eddig mindig minden rendben volt. Remélem ezután is így marad. :)

Üdv. 32 hetes kismami

2009. máj. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!