Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek a Lelle és...

Fotucsok kérdése:

Mi a véleményetek a Lelle és a Hanga keresztnévről?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 15:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Köszi:)

Szép mindkettő!

2011. dec. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk a második (20 hkm vagyok) lányunkál került szóba a LElle,de a férjem azonnal elvetette :(

Nekem a Zilleis nagyon tetszik,de arról a ZIL jut eszébe gy az is veszendőbe ment :(


Az első lányunk Fanni Anna

A második Kitti Beatrix lesz! Már az új cég is ezekbőla nevekből van kirakva esélyam sincs módosítani :)


( Anna Beatrix családi "adomány",nem választottuk,kaptuk :)

2011. dec. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Esetleg a Hanga, a Lelle semmi esetre. Nekem egyik sem tetszik. A Lelléről mindenkinek Balatonlelle fog eszébe jutni. És amúgy ha tényleg annyira szép régi magyar név, akkor hogyhogy senkit nem ismerek, akit így hívnak? Hanga helyett pl a Hanna nagyon szép, Lelle helyett Lilla vagy Lili. De ezek szerintem olyan furák.
2011. dec. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
64%

Hanga: Hangya

Lelle: Balatonlelle

Bocsi, nem tetszik. Még a hangzásuk sem tetszik.

2011. dec. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Ja csak Hannából egymillió rohangászik a Liliről nem is beszélve itt ahol mi lakunk csak a lakóközösségben (kb.30 család) 6 5 év alatti Lili van......
2011. dec. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
igen, a Hanna és a Lili szóba sem jöhet, kb 20 év múlva annyian lesznek, mint az Erzsikék és Marikák... :)
2011. dec. 28. 17:02
 17/24 anonim ***** válasza:
78%

Azért nem ismertek még senkit, aki ezeket a neveket viseli, mert most kezdenek ezek a nevek "divatba jönni". Ettől még mindkettő szép magyar név. Nem attól lesz magyar név valami, hogy sűrűn választják. :):) Utána kéne járni, mielőtt válaszolnak bizonyos emberek. Egyébként a mi kislányunk Hanga lett, Csengéből már millió van, mire Hanga 3 éves lesz, már neki is rengeteg névrokona lesz. :) Nagyon szép nevek, nem tudom miért jobb egy jennyfer, miranda, vagy mit tudom én még milyen abnormális neveket tudnak adni egyesek.

Ám a környezetünkben is voltak ilyen okoskodók, így meg úgy el volt ájulva, hogy az Ő unokája magyar nevet fog kapni. Mikor szóba került, hogy fogják hívni a kislányunkat, megkérdezte, hogy magyar nevet nem találtunk?? Na ennyit a nagy magyarságáról. Ha valaki nincs tisztában valamivel, ne szólj szám, nem fáj fejem! ;)

2011. dec. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Nekünk ha lányunk lesz Luca Panna lesz a neve.
2011. dec. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nem a magyar nevek ellen vagyok abszolút, vannak köztük amik nekem is tetszenek, de ezek nem szép hangzásúak SZERINTEM. De ha a kettő közül választani kell akkor inkább a Hanga!
2011. dec. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Luca szép és a Panna is szép, ezek nálam is szóba jöhetnének.
2011. dec. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!