Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Székesfehérvár Nővédelmiben...

Székesfehérvár Nővédelmiben ifj. Nagy doktor úr csinál 18 hetes nagy uh-ot és mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert egy ismerősőm az Auth doktor úrhoz járt tavaly és őt elküldte az ambulanciára h ott jobb a gép.
2011. dec. 29. 14:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Én kimennék illetve kimentem a kórházba a Csetényihez.

Ifj Nagy doki egy bunkó, tahó. És a hozzáállása is olyan a munkához, például engem elküldött a 12 héten, bár megnézett ultrahangon, hogy nincs 12 hetes a terhesség, nem tud mit mondani. És a következő héten a kórházban, meg 13 hetes voltam. Fura dolog volt, mert előtte héten 11 hetes voltam, utána héten 13, gondolná az ember akkor közben lehettem 12, de szerinte nem. Kétszer voltam 11 hetes. a 12 meg kimaradt.

Mondjuk kár is volt bemennem hozzá, látszott, hogy úgysem fogja elvégezni a vizsgálatot.

Persze lehet csak nem voltam neki szimpatikus, de én nem mennék hozzá.

2011. dec. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!