Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes terhesen, enyhe,...

30 hetes terhesen, enyhe, menzesz szeru gorcsoles, ami az ejjel gyakran jelentkezett, de elmult mar szinte teljesen mit jelentsen?

Figyelt kérdés

tegnap nagyon faradt voltam, nem aludtam szinte semmit ejszaka. Lehet ez valtja ki? vagy kicsit megfazhattam ejjel..

Ti tapasztaltatok ilyent/ enyhe gorcsszeru, tompa fajdalom, ami kis ideig tart es elmulik. Nem szeretnek azonnal a legrosszabbra gondolni, most jobban vagyok, csak tudni szeretnem , ha mas is jar igy


2009. máj. 21. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:

A fáradtság az oka mindenképpen.Próbálj meg kicsit visszavenni a tempódból.

Ha még dolgozol,akkor indulj kicsit korábban,h ne kelljen rohanni,este meg feküdj le időben,h ki tudd aludni magad.Esetleg nem lenne baj,h 2-3 napig ennél egy kis magnéziumot,ha nem szedsz.Ha szedsz,és nem a max adagot,akkor emeld meg egy kicsit.

Annak idején én is a 30. hét magasságában jártam így.Talán 2 éjszaka is.Aztán úgy döntöttem,h a világ nélkülem is forog,és megbeszéltük a főnökkel,h nincs gáz,ha fél órával később érek be,max délután tovább maradok.Nem érdekelt,ha este már nem volt energiám elmosogatni,inkább arra figyeltem,h a megfelelő pihenés mennyiség meglegyen.Ezzel a hozzáállással a 38.héten is dolgoztam még.

Szóval nem kell megijedni,csak ne erőltesd meg magad,és ami nem esik jól,azt nem kell megcsinálni.Ha nem bírod a házi munkát,akkor kérd meg a férjed/kedvesed,h segítsen be egy picit.Most az a legfontosabb,h veletek minden rendben legyen a többi másodlagos.

2009. máj. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek lehetnek jóslók, de nm kell félni,szedjél magneb6-ot, az segít.
2009. máj. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, vissza fogok venni a tempombol, erzem en is, h kell.
2009. máj. 21. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!