Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Enyhe menstruacios gorcsoles...

Enyhe menstruacios gorcsoles normalis 5 hetesen?

Figyelt kérdés
Folyamatosan erzem ezt a mindjart megjon erzest,es egy kicsit aggodok! Meddig fog ez tartani,illetve milyen erossegu gorcsoles normalis meg? inkabb kellemetlen mint fajdalmas. Dokihoz csak 2 het mulva megyek
2011. okt. 7. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Amíg nincs vérzés vagy nem válik elviselhetetlenné addig normális!
2011. okt. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
teljesen normalis, a meh igazodik,"formalodik" novekszik, a szalagok nyulnak, azert erzed ezt. Nagyon jo ra a magnerot vagy magne B6 napi 2, 3 szem. Nekem is gorcsolt sokszor mar elviselhetetlenul, nekem mar napi 3 szor 2 ot kellett szednem a magneziumbol. Szoval nincs baj, ne izgulj! :)
2011. okt. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Drávai Renáta ***** válasza:
6 hetes terhes vagyok-lassan a 7. hétbe lépek-és nálam is van-igaz,enyhén-de úgy tudom,amíg nem vérzem,és nem elviselhetetlen,addig teljesen normális.
2016. febr. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 NyuszikaNYC20000 ***** válasza:
Sziasztok èn is 5 hetes vagyok nálam is hasonlo a helyzet meg napi szinten gorcsolok.nem erosen de erzem.egyebb problema nincs.ki fogom probalni a b6-ot en is.koszi az infot:)
2017. márc. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sziasztok!

Tudom, hogy régi kérdés, de én is válaszokat kutatva leltem rá, úgyhogy leírom a saját tapasztalatom, hátha segít majd valakinek. :)

Kérdeztem az orvosomat, hogy az alhasi görcsök mennyire normálisak, mert eléggé meg voltam ijedve, és azt mondta, hogy amíg nem erős és nem társul hozzá vérzés nincs smemi baj. Valamint nekem is a Magnerot tablettát ajánlotta, amit szedek is lelkesen, és nagyon sokat segít. :)

2019. febr. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!