Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Genetikai UH-n: felritkult...

Genetikai UH-n: felritkult szerkezetű plexusok. Volt valakinek ilyen s emiatt amnio?

Figyelt kérdés

33 éves vagyok. AFP: 0,55 lett. Helyi orvos szerint jó, SOTE genetikán azt mondták, 0,9 alatt alacsony. ( Első kislánynál 0,47 volt)

SOTE Genetikai UH szerint felritkult szerkezetű plexusok. Életkor, AFP és emiatt amniocentézist javasoltak. Félek tőle, mert autoimmun beteg vagyok, 5.hónapja nem szedem a gyógyszert a terhesség miatt (természetesen orvosi javaslatra), nem szeretném ha elveszítenénk a babát egy felesleges amnio miatt.

Volt valakinek ilyen felritkult szerkezetű plexus?



2011. dec. 30. 11:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Myra te vagy az?????
2011. dec. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Szia, igen. Zsu???
2011. dec. 30. 12:01
 3/28 anonim ***** válasza:
Nem, Moncsi vagyok, emlékszel még rám, meg Marcsira?
2011. dec. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Genetikára az autoimmun betegségem és egy 30 mm-s mioma miatt küldtek. SOTE genetika szerint nincs mióma egyáltalán, vagy már felszívódott, vagy pedig nem is mióma hanem valami más volt. Lényeg hogy nincs ott!

Autoimmun betegségemmel nem is foglalkoztak a genetikán.

Most az a fejlemény, hogy alapból beírtak amniora 2 hét múlva időpontra, de még nem egyeztem bele. Jövő csütörtökön megyek a saját orvosomhoz, ő is csinál egy UH-t s meglátom, ő mit mond. De azért félek ám :(

2011. dec. 30. 12:04
 5/28 A kérdező kommentje:

Igen, persze, Moncsi és Marcsi, naná!!! :) Hosszú volt a topicunk, s Ti átmentetek máshova.

Mi újság, hogy vagytok?

Látod, az én terhességem nem egyszerű még mindig :( El is vagyok keseredve.

2011. dec. 30. 12:05
 6/28 anonim ***** válasza:

Mi is megbabásodtunk ám ebben a hónapban!! :) Ráadásul egyszerre XD

Hány hetes vagy most?

Én belemennék az amnioba, mondjuk a korom miatt nekem alapból kell.

2011. dec. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
És tudni már a nemét?
2011. dec. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

De örülök hogy Ti is babát vártok, egy remek hír!!!! Gratula!

Holnap leszek 18 hetes. Közben riogattak miómával, ami nem is az volt... meg most itt ez az új dolog :(

Amniot nem nagyon szeretném, félnék a vetéléstől, meg utána pár napig pihenni kell, de a 1,5 éves nagylány miatt nem tudnám megoldani :(

AFP-m előzőleg is alacsony volt.

A nemét nem tudni, nem úgy fordult, tegnap voltam a SOTE-n.

2011. dec. 30. 12:09
 9/28 anonim ***** válasza:

Értem, talán nem lesz semmi baj.

Nekem sem lesz egyszerű az amnio két gyerek mellett ám!

De az legalább biztos eredményt ad. Elég kevés a vetélés kockázata.

2011. dec. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Az amnio csak a kromoszóma rendellenességet szűri ki. Mást nem.
2011. dec. 30. 12:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!