Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes vagyok második baba...

17 hetes vagyok második baba és az első falon tapad a méhlepény nem érzem még a magzatmozgást csak sejtem ez lehet a lepény miatt?

Figyelt kérdés
Mármint okozhatja a méhlepény hogy még nem érzem őt?
2011. dec. 30. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Akár okozhatja ez is, bár nekem "dupla" méhlepényem volt ami a mellső és a hátsó falon is tapadt, mégis már a 13. héten éreztem. Ne aggódj, hamarosan te is érezni fogod!
2011. dec. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen, a második nekem is mellső fali,és tök nagy különbség volt. később is éreztem, és gyengébben is a mozgásokat.
2011. dec. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaj de jó megnyugtattál!Köszi
2011. dec. 30. 16:10
 4/4 anonim ***** válasza:

CSak a későbbi olvasóknak.

Nekem az első terhességemnél fundusban (irányban fölfelé a méh teteje, de orvosilag a méh alapját jelenti) tapadt a méhlepény. 13. héten már éreztem magzatmozgást. (Vékony vagyok és nagyon jól tudtam, mi a bélmozgás, bár a dokim nem nagyon akarta elhinni.)

Második terhességemnél a 12. héten mellső fali méhlepényt mondtak a UH vizsgálaton. A babám mozgását, még a 16. héetn sem éreztem, és előtte se, utána se. Néh avolt gyanús oldalt bugyborékoló valmi, de mindig bizonytalan voltam, hogy nem inkább bélmozgás-e. Mindnekinek mondtam, hogy aggódom, hogy ez kicsit furcsa nekem, de mindneki megnyugtatott, még a védőnő is, hogy ne aggódjak, még ráérek érezni és többen mondták, hogy amellső fali méhlepény miatt érezhetem később. Ez megynugtatott. 19. heti UH szűrésen jött a nagy arculcsapás. A baba halott volt!!! (kb. 2 de lehet hogy már 4 hete meghalt.)

Ezért én most már soha többé nem mondanám, hogy nyugi, nem kell aggódni. Aki második gyerekkel vag ytöbbedikkel ilyesmiben kételkedni kezd, akkor inkább menjen el a dokihoz és nézzessen rá UH-gal, mert jobb, ha fölöslegesen aggódik és az orvos aggódosnak titulálja, kineveti, mint az, hogy úgy járjon, mint én...:-(

2013. febr. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!