Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy kevés magnéziumot...

Lehet, hogy kevés magnéziumot szedek? 22 hkm

Figyelt kérdés
Mostanában fáj a derekam és fájdogál a hasam alja. Nem elviselhetetlen de kellemetlen. Ha úgy mozdulok fáj a hasam lent. Csak többet kéne pihennem, vagy szedjek több magnéziumot? Most reggel-este 1-1db-ot szedek a MAGNE B6-ból.

2011. dec. 30. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
szedj magesse citri-t(valami ilyesmi a neve), olcsó,jobb. A derekad azért fáj mert szélesedik a medence csontod. Szedhetsz nyugodtan 2x2-t.
2011. dec. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Kipróbálom akkor ezt, hátha segít.
2011. dec. 30. 18:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Majd nézd meg mennyi a magnézium tartalma!Ha jól emlékszem 48 mg!

Én azelső várandósság alatt 2*1 béres félét szedtem (250mg/tabletta)


Most,hogy ne legyen benne B6 (ami hízlal) így magnerotot szedek napi 1-et,mert 500mg van benn!Semmi ilyen tünetem nincs,pedig az elős alatt nagyon szenvedtem,és most vékonyabb vagyok mint az első terhességbelőtt,így biztos most is alakulok!


2éves kislány és 21 hetes pocakcsajszi anyuja

2011. dec. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen 48 mg van benne. Ezek szerint ez kevés. Én első babámat várom, és vékonyka alkat vagyok. Csak a pocakomra meg cicikre híztam eddig és egyébként minden pillanatát élvezem a várandósságnak csak ez a kis hasfájás aggasztott. Köszönöm a válaszokat, kipróbálok egy másik készítményt.
2011. dec. 30. 19:20
 5/7 anonim ***** válasza:
én az első terhességemnél magne b6-ot szedtem,napi 3x 2-t kellet szednem.aztán váltottam béres magnézium+b6-ra mert anyagilag sokkal gazdaságosabb,abból napi egyet szedtem.szerintem próbáld ki vagy szedj többet a magne b6-ból.
2011. dec. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor mindenképpen váltok, mert nem mindegy az ára sem. Béres magnéziummal anyagilag is jobban járok. Eddig a Magne B6-ból a 60db-ost vettem 1600.- ft-ért. Nem mindegy.
2011. dec. 30. 20:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azóta vagyok jobban, amióta a béres magne b 6 ot szedem. A sima semmit nem ér, hacsak nem napi 8 szemet veszek be belőle.
2011. dec. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!