Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nekem volt egy terhességi...

Skata kérdése:

Nekem volt egy terhességi megszakitásom 8 hetesen vették el de nemis éreztem semmit azonkivül hogy nem jött meg a menstruáciom miért nem éreztem semmit se hasfájást se rosszullétet semmit? Vagy ez később szokott kiderülni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 31. 00:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos azért mert te azon szerencsés kismamákhoz tartoztál akiknek a kora terhesség ideje alatt nincs egyéb tünet, mint a menstruáció elmaradása.
2011. dec. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Vagyunk jó páran akiknek nincs terhességi tünetei.

Én amikor terhes voltam semmi bajom nem volt.Csak azért tudták hogy terhes vagyok,mert a hasam nőtt..De se rosszullétek,se hányinger,se hangulatváltozások..semmi.9 hónap hasnövés,majd egy 10 perces enyhe fájdalommal járó szülés..Azt mondják,és szerencsés voltam..

2011. dec. 31. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mázlista! :) Mármint az előttem válaszoló.

Kedves kérdező, örülj neki, hogy nincsen semmi bajod.

Lelkileg hogy vagy? Szerintem az lehet a nehezebb.

2011. dec. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két spontán vetélésem volt, amit be kellett fejezni műtéttel. Én sem érzetem semmi fájdalmat (fizikait), nekem is fura volt, mert akikkel voltam fájlalták a hasukat. Én annak tudtam be, hogy nekem is a 8 hét körül volt mindkettő. Mondjuk én még azzal is magyaráztam, hogy nekem tisztult előtte, szóval sajna vérrel kijött majdnem minden. Nem tudom, hogy akinek élő magzatot vesznek el, az más e.... Örülj neki, hogy nincs semmi baj.
2011. dec. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!