Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reggeli rosszúllétet, hogyan...

Reggeli rosszúllétet, hogyan kezelitek?

Figyelt kérdés
Reggeli napközbeni rosszúl létre ( hányinger, émelygés, szédülés) tudtok valami jó tanácsot adni? Leginkább reggel meg este rossz, néha napközben is.Most vagyok a hatodik hétben:-)))))
2010. szept. 20. 15:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
elmúlni csak idővel fog. de nekem jót tesz, ha nem hagyom kiürülni a gyomrom. tehát amikor kezdesz rosszul lenni, enni kell valamit ami lemegy. nekem a pirítós, gyümölcs, gyümölcsjoghurt, citromos, cukros, meleg fekete tea, vagy meleg húsleves esik ilyenkor jól. (az utóbbit ne vidd túlzásba: 1-2 pohárral csak egy nap)
2010. szept. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

de van egy rossz hírem: még minimum egy hónapig bírnod kell. :(


még nekem sem múlt el teljesen, most vagyok 14+3 hetes

2010. szept. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Rájöttem, hogy pld. a dinnyés rágózás enyhítette az egész napos émelygésemet. Nem volt nagyon erős, de elég volt, hogy volt... még a zuhanyzás is rosszul esett, nem mintha köze volna hozzá.

Azután az enyhe mentolos rágó kifejezetten jó volt!

2010. szept. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
első vagyok: igen, a rágó lehet, hogy jó (bár én nem próbáltam). mert a rossz szájíz miatt nekem csak rosszabbodott a hányingerem. muszáj volt kb. fél percenként innom pár korty valamit mert nem bírtam a szájízem. nem tudom, azt hiszem ezt hívják "savas" íznek: olyan savanyú íz hátul. bocs, hogy így beavattalak titeket a részletekbe :)
2010. szept. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Én is érdekes dolgokat élek meg, három dolog megy bele a pocakomba, húsleves, fagyi, és gyümölcs, semmi más.


Nagyon nehezen viselem a reggeli rosszúl létet, mert vannak helyzetek, amikor átcsap ájulás közeli állapotba a dolog.

2010. szept. 20. 16:12
 6/13 anonim ***** válasza:
Én 14 hetes vagyok, de még mindig küzdök a hányingerrel. Azért kezdtem el hízni, mert olyan rossz íz van a számban, hogy muszáj elvenni valamivel és főleg délután űllandóan rágcsálok valamit, persze próbálok gyümölcsöt, meg most a savanyú káposzta a sláger, de így is hízok és nagyon rossz...
2010. szept. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem a 13. hétig volt, utána semmi, mostanában megint vissza-vissza tér, de csak fél-1 napokra, és ritkán. Akkor az volt a bajom, hogy rengeteg lett a nyálam, és attól lett hányingerem. Szóval szégyen-nem szégyen, állandóan ki kellett köpnöm, csak ez segített. (Persze zsepibe... :) )
2010. szept. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Lemaradt, hogy 22 hetes vagyok.

A "köpködős"

2010. szept. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én 7 hetes vagyok ,nekem is nagyon sokat van hányingerem 1nap többször én olyankor szénsavmentes ásványvízet szoktam inni és ropit vagy sajtostallért szoktam rágcsálni :)(persze csak keveset )nálam bevált :))
2010. szept. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én is nagyon rosszul voltam az első honapokban. Alig birtam valamit enni, aztán rájöttem hogy ha szinte egész nap eszegetek valamit akkor nem gyengülök le ájulásig. De ez tényleg csak valami apróságok voltak(egy fél szendvics,1db zöldség,5 db keksz stb)

Sajnos a hányinger ellen nincs semmi szer, viszont állítólag a gyömbér az hatásos. Én pl kanada dry-t próbáltam és tényleg jól lettem tőle. De sajnos a pénztárcám nem engedte hogy ilyen drága üditőket igyak :(

2010. szept. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!