Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a baba rugasait a huvelyemb...

Ha a baba rugasait a huvelyemben erzem, illetve lent, akkor valoszinu hogy meg nem fordulhatott be?

Figyelt kérdés

tudom hogy korai lenne meg hogy beforduljon, de sokszor erzem ugy hogy a huvelyembe rugdos, de van hogy hullamzik egyet a hasam es fokent bal oldalon a koldokom magassagaban erzem a rugasokat

Mikor kell hogy beforduljon, es eszre lehet venni ha befordul?

Elso babat varom, es tapasztalatlan vagyok.

Koszonom a valaszokat.

27 hkm


2011. dec. 31. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Van, akinek már majdnem az elejétől fejvégű, de általában a 28-32. hét között fordulnak be. S persze vannak a kivételek, mint pl. nekem a kislányom a 35. héten fordult be. Akkor már elég nagy volt, így éreztem, hogy be fordult, majd' szétfeszítette a hasam, fájt az egész hasam.


Esetleg majd abból érezheted, ha befordul, hogy valóban más helyen rugdos. De ez sem garancia, mivel úgy tudnak néha mozogni odabent, hogy az ember azt sem tudja mijük, hol van. :)


A lényeg: nem vagy elkésve. Még bőven van ideje befordulni, ha nem tette volna meg.

2011. dec. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a 25. héten már bevolt fordúlva, a fejecskéje lent marad mindig, csak a tengelye körűl foroghat, mert hol a jobb, hol a bal oldalamon érzem a lábait..:)

Ne aggódj még bőven van időd, hogy beforduljon. :)


üdv: 32 hkm

2011. dec. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat

boldog babavarast

Boldog Uj Evet

2011. dec. 31. 16:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem az elejétől fejvégű fekvésű, eleinte éreztem is, mert a köldökömnél rugdosott erősebben. Viszont az utóbbi időben úgy mocorog hogy azt sem tudom melyik testrésze hol van, de a dokik szerint fejvégű még mindig.


Én anyukám hasában a kiírt időpont után 10 nappal, a tervezett indítás előtti napon fordultam meg, addig faros voltam!

Úgyhogy van még idő!

2011. dec. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Atroposz ***** válasza:

Nekem kb.28-ik hétig fejvégű volt ,most a 31. héten medence végű a doki szerint nem kell aggódnom ,mert még van ideje.

BOLDOG KISBABÁS ÚJ ÉVET!

2011. dec. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!