Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan derül így ki ha esetleg...

Hogyan derül így ki ha esetleg baj van (csak a ctg alapján, UH-os vizsgálat nélkül két hétig a véghajrában)?

Figyelt kérdés

36. héten CTG + vizsgálat (UH), kenetvétel, méhszáj ellenőrzés, baba mérése megvolt.

37. héten csak CTG volt

38. héten csak CTG lesz

39. héten lesz ismét vizsgálat is (UH + méhszáj + baba lemérése).


Ha a két vizsgálat mentes héten valami baj lenne, pl megkevesedik a magzatvíz, vagy túl sok lenne vagy esetleg nem jól funkcionál a méhlepény és elkezd fogyni a baba, akkor ez hogyan derül ki?


2011. dec. 31. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
CTG baba szívműködésből sok minden kiderülhet. Engem nem is ultrahangoztak, nem is vizsgálgattak az utolsó hónapban.
2011. dec. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az utolsó UH 30-ik héten volt onnantól csak ctg. meg méhszáj vizsgálat.


a szívhang, vizelet mindent elárul. nekem minden héten volt vizelet vizsgálat is.

németországban élek, itt minden vizsgálator kérnek pisit, amit megnéznek egyböl. méhszáj is fontos hogy hogy van.

2012. jan. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 34 hetesen voltam utoljára uh-n és a dokim azt mondta nem lesz több. :O Most 37 hetes vagyok, hetente járok CTG-re. A dokim szerint nem szükséges az uh de azért lehet megkérem, h. Nézzünk m

ár rá. Másokdik baba lesz és az első császár volt úgyhogy a heg miatt is aggódom bár abszolut nem érzem, nem fáj.

2012. jan. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!