Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen babavédő vitamint szedjek?

Milyen babavédő vitamint szedjek?

Figyelt kérdés
Gravida, Elevit, Femibion vagy Hipp Natal? Valódi tapasztalatokat várnék!
2009. máj. 21. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!Én elevitet szedtem,az első 12 hétben, és mivel jók voltak a vér eredményeim,doki javaslatára,utána hetente 1 db.-ot.

Van egy egészséges szép kislányom.

2009. máj. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is Elevitet szedtem, az első 12 hétben minden nap, utána heti 2-3 alkalommal. Nekem is gyönyörű, egészséges kislányom született.
2009. máj. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én először Gravidát szedtem, majd az orvosom javaslatára áttértem az elevitre. Azt mondta ezzel kapcsolatban több kísérletet végeztek és a magyar nőknek megfelelően vannak benne a vitaminok és ásványok. És nekem is egészséges és gyönyörű kislányom született. De szerintem bármelyik jó. Kérdezd meg a dokit mit ajánl, vagy válassz kedved szerint!
2009. máj. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szia! én hipp-natalt iszom, nem szeretem az ilyen kapszulás, gyógyszeres dolgokat, valahogy nem bírom lenyelni őket:) úgyhogy én ezt választottam, finom íze van, természetes anyagok vannak benne, benne van minden ami kell, az első három hónapban mindennap, mostmár minden másnap iszom. Boldog babavárást, 25hetes km
2009. máj. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én Gravidát szedtem. 14. hétig minden nap, aztán márcsak másnap, 2 napja álltam le vele, mert már felírtam pluszba vasat, magnéziumot, jódot. Így már soknak találtam. Amúgy is a kert tele van fincsi eperrel aztán érik a többi gyümi, zöldség... Én azokban jobban bízok.

Amúgy mindig jó volt a vérképem, és a gyógyszernek sem voltak mellékhatásai.

Én amúgy azért választottam ezt, mert magyar termék+ van benne jód is.

A Femibiont nagyon sztárolják most. Biztos jó, csak sokkal drágább, mint bmelyik.

Ismerősöm az Eurovit kismamavitaminját szedte (a legolcsóbb úgy tudom), s egészséges babája született.

2009. máj. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. 24 hetes kismami vagyok
2009. máj. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok, én is Gravidát szedek, bár még nem vagyok állapotos, de ezt ajánlották leginkább. Én a jód miatt választottam, mert az összes ilyen vitaminnal szemben, ebben van.
2009. jún. 19. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!