Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 26. héten kinyílt a méhszája...

A 26. héten kinyílt a méhszájam, c:2110, ez mit jelent? Mennyit kell feküdnöm, hogy ne legyen koraszülött a babám? Most már 28 hetes vagyok, de egyre jobban érzem magam.

Figyelt kérdés
Alig keményedik a pocim,nem vagyok fáradt,így elég nehéz a sok fekvést kibírni?Volt valaki aki kinyílt méhszájjal végig húzta a terhességet?
2009. máj. 21. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 21 hetesen kezdett nyílni, már nem emlékszem mennyire. Szedtem a Magne B6-ot és pihengettem, de mivel múltak a görcsök egyre kevesebbet feküdtem. Aztán rám kérdezett a doki, hogy biztos, hogy eleget pihenek, mert még jobban kinyílt. Na, ezután már tényleg feküdtem. De időre született. Úgyhogy ne mellőzd a pihenést magadtól. Legfeljebb a köv. vizsgálaton kérdezz rá, hogy mennyit kell feküdnöd. De ez jobb már nem lesz. Kitartás!
2009. máj. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2110: 2 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, belső még zárt
2009. máj. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, bocs, hogy inkább kérdezek, de volt valami jele annak, hogy kinyíiltál? Esetleg több keményedés v. görcsök? Első v. többedik baba lesz? Megköszönöm, ha válaszolsz, de nem gond ha nem. (mostanában sokat parázom azon, hogy nehogy kinyíljak idő előtt.) Bocs mégegyszer és köszi.

24 hetes km

2009. máj. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én biztos komolyan venném,már csak azért is,mert nekem is igy indult a fiamnál,kaptam én is magnézium készitményt ami semmit nem ért,sikeresen ki is nyilt a méhszájam,ugyhogy a korszülést elkerülvén,kaptam gyógyszert is,miután a magnézium már nem segitett.Ezt agyógyszert kellett szednem a betöltött 37.hétig,mondván,hogy ha itt jön a baba már minden oké.Hálisten csak egy héttel vagyis a 39.hétre született a fiam.Ne blicceld el,az,hogy most jobb az egy dolog,de igaza van az elöttem szólónak jobb nem lesz de rosszabb lehet ha nem veszed komolyan.Pihenni ezerrel!!!!!!!!

Problémamentes babavárást kivánok nektek!!19 hetes km.

2009. máj. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!akkor tényleg pihenek.24 hetes kismaminak üzenem:Semmi jele nem volt,csak egyszer csak éreztem,hogy sűrűn és másképp keményedett a pocim.Hasmenés szerűen elkezdett görcsölni a hasam és amikor elmentem vécére láttam ,hogy kicsit vérzek.Rögtön mentünk is a korházba.Nekem a harmadik babám lesz ,úgyhogy lehet,hogy ez miatt volt.
2009. máj. 22. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!