Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyiregyhazan Dr Kovács Róbert...

Nyiregyhazan Dr Kovács Róbert jár ide valaki?

Figyelt kérdés
Milyen orvos ó?Nincs még orvosom és szeretnék járni valakihez,kit javasoltok?Vagy ismeri valaki?
2009. máj. 21. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:

én úgy tudom,hogy fiatal és jóképű:)

ezért szeretnek a nők hozzájárni!tényleg szó szerint így hallottam!

én Fábián doktor urat ajánlom,genetikus és szülész-nőgyógyász főorvos!

2009. máj. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tényleg fiatal és jóképű:)) De hogy orvosnak milyen azt nem tudom. Én Dr Pap Károlyhoz járok, csak ajánlani tudom, nagyon aranyos, kedves, segítőkész.

Van honlapja ahol az ő képére kattintva többet is megtudhatsz róla, és ha Neked is szimpi, akkor ott be is tudsz jelentkezni. www.koranyirendelo.hu

2009. máj. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Sziasztok!


Én hozzá járok, és nem csak annyit tudok elmondani róla, hogy jóképű. Nagyon segítőkész, kedves, figyelmes orvos. Én most 30 hetes kismami vagyok. Előzőleg volt egy vetélésem, és akkor is megértő és segítőkész volt. Műtétre volt szükség a vetélés miatt. A szobában, ahol akkor feküdten sajnos sok vetélésen és műtéten átesett nő volt. Az én orvoson volt az egyetlen, aki többször is bejött hozzám, hogy megnézze hogy vagyok. A többiekre csak a nővérkék néztek rá.

Nekem hozzá jár most is két barátnőm, 29 és 36 hetesek. Nekik is az a véleményük, hogy mindig mindenben lehet rá számítani. Egy másik barátnőm pedig nála szülte a kisfiát. Mondanom sem kell, hogy minden rendben volt a szülés alatt is, pedig koraszülött lett a baba.

Szóval én csupa jót tudok írni róla. Nem pénzéhes, és bármikor hívhatom, mindig kedvesen segít.

Az pedig hogy jóképű csak egy plusz kis ajándék a vizsgálatok során. :O)

2009. dec. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!