Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Allando, eros gorcsokre...

Allando, eros gorcsokre tudtok ajanlani valamit?

Figyelt kérdés
27. hetbe leptem ma. Hetek ota rendszeresen gorcsolok, de mostanra mar allandoan es rendszeresen. Van hogy orakon keresztul rendszeresen 4 percenkent gorcsolok, kemenyedik a pocakom. Rettegek a koraszulestol. Pihenni nem igen tudok, mert a "nagy" fiam 22 honapos. 3*2 no spa-t es magnerotot szedek. Kulso mehszaj 16. hettol nyitva. Ha van valami tuti tippetek gorcsokre nagyon megkoszonnem.
2012. jan. 1. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát az nem jó Dokidnak mondtad már? Szerintem érdemes lenne bemenned megnézetni.
2012. jan. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jesszus, te nem megijeszteni akarlak, de menj be az ügyeletre, a 4perces görcs kicsit vajúdásszerű!!!!!!
2012. jan. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen szerintem is ügyelet én is szoktam keményedni25 hetes vagyok de a dokim azt mondta ha egy óra alatt 2 többször keményedek egyből mennyek be. Szerintem mindenféleképpen menyél be drukkolok,hogy minden rendbe legyen.
2012. jan. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi, nem ijesztesz meg. Mindig elmulik. Holnap persze beszelek a dokimmal. Ket unnep kozott nem volt a varosban, elotte csak annyit mondott, hogy ha nem mulik akkor mas szert is kell szednem. Elso terhessegnel is volt ilyen, a 32. heten kezdodott. akkor bent is fogtak visszatartason.
2012. jan. 1. 23:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Na beszéltél a dokival?
2012. jan. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!