Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 éves vagyok (munkanélküli)...

32 éves vagyok (munkanélküli) és úgy tűnik, hogy sikerült teherbe esnem (tervezett volt). A menzeszem 1 hetet késik, és van néhány terhestünetem. Közben most írták ki azt az állást, amire fél éve vártam. Egyáltalán jelentkezzek az állásra?

Figyelt kérdés

Az interneten rendelt terhességi teszt a héten fog megérkezni, így a hétvégére az állapotomról már pontosabb eredményem lesz.

Közben meg itt van ez az állás, amire nagy eséllyel sikeresen is pályázhatnék (korábban már beszéltem a ottani főnökkel, hogy rám számítanak).


2012. jan. 2. 11:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Gratula! Minden jót nektek! :)))
2012. jan. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Behívtak állásinterjúra és akkor már 9 hetes kismama leszek. Hogyan és miképpen mondjam ezt majd el?
2012. jan. 30. 14:44
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy! Legalábbis ne az interjún. Ha felvesznek, ráérsz gondolkozni!
2012. jan. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Arra viszont készülj fel, hogyan fogsz hárítani, mert bár nem szabadna, mégis mindig megkérdezik, hogy mikor szeretnél gyereket. Pl. jelenleg a munkát tartom fontosnak, erre az álláskiírásra fél éve várok, nyomon követem a cégük alakulását, stb, stb, stb. Szóval ne hazudj, de hozzál fel egy olyan témát, amire "lecsapnak". Mert ha csak annyit mondasz, hogy most a munka a fontos és pont, akkor könnyen lehet, hogy mégegyszer rákérdeznek és akkor már nem tudsz kibújni a válaszadás elől.

Sok sikert!

2012. jan. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!