Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi az a progreszteron mérés,...

Mi az a progreszteron mérés, azt hogy csinálják?

Figyelt kérdés
Volt már 2 vetélésem kiirt a doki napi 3*2 duphastont,de egy masik orvos azt mondta az sok.Lehet valami baja a babámnak ha ennyit szedek?Azt mondta csináltassak progreszteron mérést,de nem tudom azt hol kell,mivel kulfoldon élek.Es ha nem csinálnak mi lesz velem?Az baj?Igaz az ,hogy nem lehet repulni amig nem tolti az ember a 12.-ik hetet be?Mi baj lehet?
2009. máj. 22. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Orvosa válogatja mennyit adnak, de járj olyan orvoshoz akiben megbízol és bízd rá a teljes terhességed.

Nincs szerintem olyan téma amiben két orvos egyetértene főleg nem gyógyszer terén.

Nekem 3*1 kellett szednem, majd így már a 12 hét fele 2*1 naponta. Utána azt mondta az orvos hogy leállunk vele mert nincs értelme.

amúgy meg sok helyen olvastam a 3*2 adagolást.

a babádnak meg ne aggódj nem lesz tőle baja. Csak azt segíti a gyógyszer hogy babó erősen kapaszkodjon.

Szép babavárást

2009. máj. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En is kulfoldon vagyok (Anglia). A progeszteron szintet a veredben tudjak meghatarozni. Ezt onnan gondolom, hogy elkezdtem barnazni, bementem a korhazba es progeszteron tartalmu huvelykupot kaptam. Nekem napi 4-et kellett felhelyeznem. Hasonlo hatasa van mint a te gyogyszerednek csak ez kup volt es it Crinon-nak hivjak. En 4 naponta kellett vervetelre menjek (ketszer) mert valamit neztek a veremben es en arra gondolok, hogy biztosan ez a progeszteron volt, hogy hasznal-e a gyogyszer. Mindig kellett vervetel utan varnom kb 20 percet a varoban es jott ki a noverke mondta, hogy mehetek haza minden rendben en meg hittem neki es tettem a dolgom. Aztan lecsokkentettek a kupot napi kettore. Ekkor egymas utan ket nap kellett mennem vervetelre aztan tobbet nem. Nallam az NHS (= SZTK) korhazban csinaltak azon a reszlegen ahova ultrahangra kell menni. Azt viszont nem tudom, hogy te hol elsz es, hogy ott is ugyanigy van.

En repultem 8 hetesen de semmi gond nem lett belolle. Egy penteki nap repultem haza Magyarorszagra 2 es fel ora es hetfon meg vissza.

Boldog babavarast neked.

2009. máj. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!