Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi történik velem?

Mi történik velem?

Figyelt kérdés

Elkapott az amúgy is jellemző takarítás mánia, de olyan szinten, hogy kint a kutyákat is átköltöztettem másik helyre -házuk, plédjeik stb.-, mindent egyszerre szeretnék letudni. E mellett ingerült vagyok, ha valami nem úgy jön össze elsőre, ahogy én szeretném már robbanok...

A dokim két és fél hete kijelentette, hogy hamarabb jön a baba - Ő kb két hetet mondott akkor -. Legutóbbi vizsgálati eredményem: ujjbegynyi külső, zárt belső méhszáj, megrövidült cervix, maximális érési jeleket mutató méhlepény. A hasam alja be-be fájdult a nap folyamán, volt amikor a hasam is.


2012. jan. 2. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy hamarosan megszülsz. Vannak akik takarítási lázban égnek, pörögnek, vannak akik pedig pihennek, kedvtelenek alszanak. Te az előbbi kategória vagy :)
2012. jan. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ne vegyél azért mérget rá - nekem is azt mondta a dokim, hogy biztos, hogy előbb szülök, de ehhez képest 3 napot túlhordtam

én is még pár héttel szülés előtt kifestettem a lakást, takarítottam stb - szerintem azért is, hogy lefoglaljam magam és gyorsabban teljen az idő

2012. jan. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

fészek rakó ösztönnek hívják, ez más néven anyai ösztön, azt akarod hogy a baba érkezésére minden rendben legyen!

Könnyű szülést kívánok!

7hkm

2012. jan. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első gyereknél egyik nap elkapott ez a takarítási mánia. Még a szekrényeket is elhúztam, hogy mögé férjek rendesen a porszívóval. Sosem voltam olyan alapos, de úgy érzetem ha nem pucolom csillogóra a lakást, nem is érdemes tovább élnem. :)Egyszerűen MUSZÁJ volt! Éjjel megindult a szülés, délelőtt kezemben volt a kislányunk.

A többi gyereknél inkább végtelen nyugalom szállt meg, pedig addig nagyon vártam mikor kell már indulni szülni. Aztán a szülés előtti napon mindkettőnél teljesen "kisimultam", annyira nyugodt és sugárzó lettem a férjem szerint. Mindkettőnél másnap született meg a gyerkőc.

Amit a doki mondd nem számít. Nekem is mondott a harmadiknál ilyet és végül 5 napot hordtam túl! A másodiknál pedig délután 5-kor voltam a dokimnál vizsgálaton, azt mondta aludjak még pár napig nyugodtan, itt még semmi nincs kilátásban sem. Aztán még aznap éjjel 2:18-kor kibújt a kisfiunk 4300 g-mal. :)

2012. jan. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :D
2012. jan. 2. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!