Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi történik velem? Félek!...

Mi történik velem? Félek! Félelmem az hogy valami baj lesz és hogy tul fogom hordani!

Figyelt kérdés
38 hetes kismama vagyok és észre vettem a napokban hogy akkora étvágyam van hogy csak na,olyan nyilalások jönnek néha a méhemből hogy oda kell kapnom!És a baba sem ugy mozog mint eddig!Derekam is fáj!Sokat alszom,tudom ez furcsa,fent vagyok éjjel 2-3 szor is de este korán reggel pedig későn kelek!Közeleg a nagy nap?
2010. febr. 9. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
én is ezt éreztem ilyen idősen,mégis 42 hetesen szültem,de mindenki más.én még a szülés előtti napon is zabáltam.azt mondják hogy a baba lelassul ha közeledik az idő.könnyü szülést kívánok..
2010. febr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyan ezeket érzem(nyílalás, aggodalom, stb), 37 hetes vagyok. Ma hajnalban is fent voltam 4-5ig. Egyszerűen kattog az agyam, elkezdek aggódni vmin, és akkor jövök netezni, gyorsan választ keresek az aggodalmamra. A múlthéten még "szétszakított" a kicsibabám a pocakomban, mostanság meg "lökdösöm" kell, hogy tudjam, hogy minden oké. Kicsit aggasztó, hogy így lelassult. Holnap megyek ctg-re, várom már, hogy megnyugodjak. Persze a szülési fájdalmaktól is kezdek pánikolni. Könnyű szülést és jó egészséget kívánok nektek!
2010. febr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Ne izguljatok csajok! 36hetes vagyok nekem is leszakad a derekam pár lépés után nyilal lefele már néha úgy mint aki lukon van. Nagyon izgága babám van de pár napja nekem is nyugodtam. De azért mert alig van helye csak kicsit fészkelődik de csuklani szokot naponta legalább 2x :)
2010. febr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó 3 hét nekem is így telt, szóval ez még nem jelent semmit, persze az is lehet, hogy holnap megszülsz... :o)
2010. febr. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amit írtál pont nem arra utal, hogy túlhordod. Miért félsz attól? VAgy egyáltalán miért félsz?

Igen, jön a nagy nap lassn....

Én is sokat eszek, nem alszok, mert nem hagy a másfél éves lányom, fáradt vagyok, emelgetem, ellátom egész nap, és mégis egyben vagyok...de nekem is közeleg a nagy nap, akárhonnan is nézzük. És hiába félsz, ha a baba nem akar kijönni, nem fog.. (mármint időben, bent még egy sem maradt...)

37+3 km

2010. febr. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!