Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek az adatok kielégítőek?

Ezek az adatok kielégítőek?

Figyelt kérdés

Utoljára Nov.18-án volt meg!(nem szabályos 28 napos ciklusok, inkább:33-36)

Ezt írta a doki:

Ép külső genitálék.Kp.tág.vag.TK.:ép portiohám Tu.cyt.:559

Portio folytatásában lúdtojásnyi uterus afv.-ben, adnexumokban kóros nem tapintható.

TVS: Az uterusban 11mm-es szabályos petezsák. Élő embrió nem látható. Ép adnexumok, üres Douglas.


Ennyi idős terhesen ezek az adatok jók? Nyugtalan vagyok, mert nem látott élő embriót a nőgyógyász. (Hüvelyi ultrahang)

Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. jan. 3. 15:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Akkor írja azt, hogy élő embrió látható, amikor már van szívműködés. Ha tényleg ilyen hosszúak a ciklusaid, akkor az még szerintem legalább 2-3 hét.

Szerintem jó eredmény, gondolom vissza vagy hívva kontrollra.

Boldog babavárást!

2012. jan. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltál, de a petezsák üres volt, még egy pötty sem volt benne, nagyon félek hogy baj van..!
2012. jan. 3. 15:47
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, vissza...két hét múlva kell mennem, de addig megőrülök
2012. jan. 3. 15:47
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha az van a leleten amit fent írtál, akkor nyugi :) Ott csak az van, hogy szabályos petezsák, nem az, hogy üres.

"magyarra" lefordítva: Lúdtojásnyi a méhed (teljesen normális méret koraterhesség idején)


Uterus-méh

adnexum-női nemi belső szervek

douglas-hüvely

portio-méhszáj


Csak semmi pánik :)

2012. jan. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, egy kicsit megnyugtattál!

Csak mikor vizsgált, én is látta, a petezsákot, és tényleg nem volt benne semmi:(. Nagyon sokan írják hogy ilyenkor már van szívhang is! :(

2012. jan. 3. 16:10
 6/12 anonim ***** válasza:

Nagyon hosszúak a ciklusaid, így szerintem még nagyon picurka a baba. Két hét múlva más sokkal több minden látható.

Szurkolok, hogy minden rendben legyen. Megírod majd mit mondtak?

2012. jan. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, természetesen meg írom:) Köszönöm hogy írtál! :)
2012. jan. 3. 16:15
 8/12 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem akarok kötkedni, de a douglas nem a hüvely, hanem a hasüreg legmélyebb pontja.
2012. jan. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem mi újság? Voltál már dokinál?
2012. jan. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
szia, igen meg:) Voltam dokinál minden rendben van, csak kicsit később fogant a pici:)
2012. jan. 25. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!