Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb 6 hetes vagyok. Neked...

Kb 6 hetes vagyok. Neked ilyen idős terhesen mekkora volt a babátok vagy a petezsák? Egyáltalán látszódott már?

Figyelt kérdés
Annyira félek,hogy üres marad a petezsák,mert a doki még nem látta a babát.
2012. jan. 4. 14:22
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja, hasi vagy hüvelyi UH-val vizsgáltak Titeket ennyi idős terhesen?
2012. jan. 4. 14:24
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

6 hetesen Nekem is üres volt a petezsák és nagyon féltem, hogy az is marad, de rá 2 hétre már szívhang is volt! Nyugodj meg, mert minden rendben lesz és ne idegeskedj mert azzal árthatsz igazán a babádnak!! Gratulálok és boldog babavárást!!!

2012. jan. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

szia! Gratulálok! Én először 5+5 hetesen voltam, mert korábban volt két vetélésem. Akkor szabályos petezsák, és benne 4 mm-es emriót látott, szívcső pulzálással.

Majd 7+5 hetesen 16 mm-es embriót láttunk és heves szívdobogást. Mindkettőt hüvelyi ultrahanggal csinálta. Legközelebb is két hét múlva megyek az előzmények miatt.


Miért írtad, hogy kb 6 hetes vagy? Nem egyértelmű a korábbi menses kezdete? Lehet, hogy később fogant! Én tudom, hogy mikor fogant, egyből egy volt, és a peteérést is éreztem, 3 nappal korábban volt, mint a félidő. Mit mondott a doki? Hogyhogy nem látta? Embriót nem látott? Petezsák volt? Szabályos?

2012. jan. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ma vagyok 6 hetes,szombaton megyek dokihoz. Amikor hívtam, annyit mondott nem kell elkapkodni az első találkozást!!!:)


De az első babámnál 6+1 naposan már látta és szívhang is volt.


Viszont azt ne felejtsd el,hogy nem vagyunk egyformák,sok helyen olvastam,hogy 6 hetesen csak petezsákot látott!!

2012. jan. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nekem hasi UH volt. Utolsó mensi szerint 7 hetes lennék,de lehet később volt ovum. A UH-s papírra azt írták,hogy 6 hetes.

Az utrusban szabályos 16x16mm petezsák. Ennyit írtak a papírra. 19-én kell visszamennem.

2012. jan. 4. 14:37
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem hasi Uh volt, először egy szabályos 15mm petezsákot láttak és ennyi, de nyugodt maradtam, aztán rá 2hetére a 8 hetes UH már egy 16 mm es embrió szívhanggal és olyan édes pofival h csak na!:):)most 12 hetesen pedig már 6 cm es a baba és ha minden igaz fiú!:)és olyan eleven h csak na!

egy szó mint száz!!nyugodj meg, minden rendben van! 2 hét múlva szívműködéssel látni fogod a babid!

Boldog baba várást!:)

2012. jan. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne izgulj már ilyen borzasztóan, ilyenkor még teljesen rendben van ez, főleg hasi uh-val. Nyugalom!!!!
2012. jan. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nekem 7 hetesen volt 10 mm, szívhanggal és nekem az orvosom azt mondta 12 hetes korig hüvelyi ultrahang, utána végig hasi. Ez így is volt. (most 4 hónapos kisördög a kiságyában csucsul:D)

Lehet, csak errefelé ez a szokás, de 12 előtt csak hüvelyit néznek.

2012. jan. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ma vagyok 6 hetes voltam dokinál elküldött uh-ra ahol annyit írtak a papírra hogy szabályos petezsák átlagos átmérője 15mm-es, amely 6 hetes terhességnek felel meg.


Kontrollra viszont 6 hét múlva kell mennem!!!!!!

Na ezt nem értem se szívhang, se szikhólyagot nem írtak a papírra mégis 6 hét múlva kell mennem????????


Furák ezek a körzeti nődokik...

Én is elmegyek jövőhét végén a magándokimhoz, mert amit a TB-s rendelésen művelnek katasztrófa!

2012. jan. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
petezsák látszódott egy pöttyel(trónörökös), szívhang még nem volt
2012. jan. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!