Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+4 hetesen 6mm petezsák...

5+4 hetesen 6mm petezsák látszodott csak, kinek volt hasonló értéke, tapasztalat, nagyon aggaszt?

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 13:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj! nekem ekkor 4mm volt a petezsák, másfél hét múlva már a szívhangot is hallottam :)
2011. szept. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem.Két hét múlva már minden volt:)
2011. szept. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez van az első uh-s papíromon: Az uterusban 16,2 mm-es petezsák. Látható, embrionális elemek még nem láthatóak. Grav.S.: 5+5 nap.

Következő héten már volt szívhang.

Semmi gond nem lesz, fel a fejjel!:)

2011. szept. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én csak 5+3-on teszteltem, és 7+2-n voltam dokinál.

Várj 2 hetet

2011. szept. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is 5 hetesen voltam dokinál. Nálunk ketten vannak. :D

Szerintem mindenkinél eltérőek lehetnek ezek az adatok. Én azt gondolom még az is befolyásolhatja, hogy esetleg a szülők mekkorák (magasság stb.)Lehet ez butaság, de szerintem nem.

Nekünk 7,1 és 7,5mm volt. Csütörtökön megyünk ismét UH-ra.


Szerintem nincs miért aggódnod, élvezd a babavárást :D

2011. szept. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Neked mondtak valamit, hogy baj van-e. Én 5+5 hetesen voltam dokinál (mensi szerint már 6+2 hetes, de később volt pé), nekem 14mm a petezsák és azt mondta a doki, hogy már kéne szikhólyag és/vagy szívhang és, hogy lehet, hogy elhalt a magzat! Nem akarlak elkeseríteni, de nekem ezt mondták, én már teljesen le is mondtam a babáról. Pénteken kell visszamennem uh-ra, de látom itt mások is jártak hasonlóan és pozitív volt a vége! Remélem nekünk is így lesz!
2011. szept. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én menzesz szerint 6 hetesen mentem orvoshoz, és azt mondta a doki kb 4 hetes terhesség és 3mm-es petezsákot talált....3hét múlva megyek kontrollra.

2011. szept. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia. Én is most voltam hétfőn dokinál. Mensi szerint már több mint hat hetes vagyok, de a dokim azt mondta hogy kb.3-4hetes , és 6mm a petezsák. Nekem is 3hét múlva kell mennem uh-ra. Amúgy ezt nem is értem, hogy ha mensi szerint számolom, akkor miért nem volt még szívhangja? Most ezen idegeskedek, és elég sokat bőgök. Félek, hogy lehet nem is lesz.:((
2011. szept. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
tegnap 16:43-as válaszadó vagyok, hihetetlen, hogy hány emberrel történik hasonló! Mindenkinek drukk, aki hasonló cipőben jár!
2011. szept. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én írtam alattad...Jajj hát igen én is itt olvasok, hogy mennyivel nagyobb volt mindenkinek a petezsák..nekem meg 3mm. Félek,de remélem erős és nől szépen..soká lesz még október 3 :(

Szerencsére még egy iciri picirit se barnáztam

2011. szept. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!