Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Schandl Székesfehérváron...

Dr. Schandl Székesfehérváron vállal szüléseket? Milyen róla a véleményetek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem hozzá járok, de pont ma délelőtt ő csinálta az ultrahangot nekem, és elég személytelen volt, amikor pedig érdeklődtem nála a baba neméről, elég bunkó stílusban közölte, hogy lány lesz, és még megtoldotta egy-két undok megjegyzéssel, mintha valami bűnözők lennénk, amiért merészeljük megkérdezni ezt. Hiába örültünk a jó hírnek, az, ahogyan közölte, nagyon kiakasztott. Így én semmiképpen sem ajánlanám ezt a dokit!
2012. jan. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kellemesen pozitívan csalódtam benne. Kétszer voltam nála maszek rendelésen. Ultrahangon soron kívül bevezetett, alaposan megnézte az értékeket! Szerintem jó szakember, csak épp nálad rossz napja lehetett.
2012. jan. 11. 08:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sem tudok róla sok jót mondani. Nagyon pénzközpontú, magánrendelésen egész más, de csak azért mert fizetsz. Ingyen csak a bunkó stílusát élvezheted. Régebben normálisabb volt, de pár éve csak panaszokat hallok róla én is, dollárjel van a szeme helyén..
2012. szept. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Félőske22 válasza:
Én nála szültem, igaz speciális helyzetben voltam, mert előre lehetett tudni, hogy beteg lesz a baba. Nem kért egy fillért sem. Késő este, éjjel szültem. Hamar beért és teljesen megnyugtató volt a jelenléte, a hangja. Nagyon jó volt vele szülni, türelmes az emberrel. A vizsgálatokon magától nem túl beszédes, de minden kérdésedre válaszol. Csak ajánlani tudom.
2012. szept. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!