Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit gondoltok a szoptatásró...

Ti mit gondoltok a szoptatásról? Nektek nem fura a gondolat, h a cicitekből fog táplálkozni a baba?

Figyelt kérdés
Lehet csak én érzem így, de egyenlőre alig tudom ezt elképzelni! 29hkm
2012. jan. 4. 19:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az volt, még eleinte is. Én nem szerettem, ennek ellenére szoptattam amíg csak tudtam, mivel a gyereknek az a jó.
2012. jan. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
44%
Engem a hideg ráz ki a gondolatra, egyenesen rosszul vagyok tőle. Bár még nagyon nem aktuális, de előre rettegek tőle, hogy fogom viselni. :(
2012. jan. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
65%

csak erre felé hordoz szexuális tartalmat a mell. A világ legtöbb helyén semmi ilyen jellege nincs, hozzá sem ér a férfi, csak a gyereknek van.


Én szoptattam, nagyon szerettem szoptatni, annyira magától értetődő és természetes volt. Azon kívül nekem is és a babának is nagyon fárasztó, így igen jókat aludtunk utána mindketten, sokszor belealudtunk. Nagyon bensőséges, de cseppet sem fura élmény! Na és, nem kell éjjel kimenni a konyhába, kaját melengetni! Még villanyt sem kell gyújtani. Én nagyon lusta vagyok.

2012. jan. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
44%

Na végre nem én vagyok az egyetlen aki nem ájult el a szoptatás tényétöl.

Nekem is fura volt, de az a fájdalom ami szoptatáskor van még soha nem éltem át, én rettegve álltam neki szoptatni, és összeszorított fogakkal szoptattam 2 hós koráig aztán már semmi tejem nem volt, abba is hagytam.

èn mindent csináltam a melleimmel de akkor is fájt.


most jön a tesó, remélem tudom szoptatni majd és tovább mint a nagyot, de pl este mindenképpen tápszert fogok adni neki. most már több anyukával beszéltem akik sokáig szoptattak, de mind adott tápszert este a babának.

2012. jan. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
88%
Én sem szeretek szoptatni, de tudom, hogy ez kell a kislányomnak. Már 9 hónapos, 2x szopik, de még mindig fura! De ezt az érzést nem lehet elmondani senkinek, mert hálátlan anyának tartanak, mert ugye a szoptatás a természet csodája és örülni kéne neki!
2012. jan. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
72%
tök fura ezt olvasnom, a válaszokban is. Mi az ami taszít benne? Kellemes dolog szoptani. Bár eleinte lehetnek nehézségek, de ha már ráálltok, kimondottan kényelmes és relaxáló élmény. Mi az amire gondolsz, hogy fura?
2012. jan. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
79%
Na látod második válaszoló! Már le is pontozott valaki! Most majd én is kapom a piros kezeket! Utolsó voltam
2012. jan. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
56%
# 5/7 Időpont ma 19:25 nem az utolsó! :-)
2012. jan. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
73%

Az a fura, hoyg felnőtt nőként cicinek nevezed. Ezek mellek. Ami ugye mindegy, de az a megérzésem, hoyg ez a kis árnyalatnyi különbség egy kis árnyalatnyi különbség a melleidhez való viszonyodban is. Ha ez megváltozik, akkor már nem lesz fura. A gyermekkel kapcsolatban nem is mellek, mint az áruházban pl. hanememlők. Emlőimből táplálom csecs-evőmet .


Van ilyen szoptatás reklámozó asszony klub, érdemes lenne elmenni, megnézni őket. július 30 a zsoptatás napja, akkor minden városban szoktak mamás-babás programokat tartani.


Talán valami családban öröklődő előítélet az oka, egy elfeledett ükanya, akinek gondja volt ezzel...


[link]

2012. jan. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat!

Nekem csak azért fura, mert én alap nem szeretem, ha a mellbimbómmal "kapcsolatba lépnek" :) ezért is tudom nehezen elképzelni ezt az egészet! Persze, ha nem fog tetszeni, akkor max. lefejem és cumisüvegből fogom adni, de meg lehet kövezni azért amit most írni fogok, de még a tápszeres etetésen is elgondolkoztam! Majd meglátom! Persze először megvárom, hogy hogy élem meg! Még az is lehet, h nagy élmény lesz!!!! :) Én reménykedek ebben! :)

2012. jan. 4. 19:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!