Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet-e korai terhesseg alatt...

Lehet-e korai terhesseg alatt zold teat inni, azt a nesteasat amit ice tea-kent forgalmaznak? Nem lessz baj tole?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 23:18
 1/10 anonim ***** válasza:
De miért gondolod, hogy baj lehet belőle? Én ittam többször is epreset és citromosat is.
2012. jan. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
en is epreset iszom :D nem tudom csak gondolom,es olvastam par kerdest es valaszt,es picit felek!
2012. jan. 4. 23:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom,hogy a zöld tea nem jó.Gomndolom te is ezt olvastad.Én inkább mellőzném.
2012. jan. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Habár nekem még nincs gyerekem és orvos sem vagyok de így józan paraszti ésszel belegondolva, erre az időszakra inkább hanyagolnám az ilyen műdolgokat, sajnos ma már minden tele van tartósítóval, színezékkel meg még ki tudja mivel. Enni inni persze kell de, ami nem létszükséglet, amit ki lehet iktatni egy helyettesítő dologgal azt inkább kihagynám.

Inkább főzz valami finom teát, facsarj bele egy igazi citromot, narancsot.

Csak kérdezd meg a dokid, hogy milyen teát ihatsz. Mármint vannak gyógynövényteák ami nem biztos hogy jók, de sima zöld tea vagy az úgynevezett rooibos tea (koffeinmentes)nem árthat.

2012. jan. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A zöld teában van valamennyi tein, de nem annyi, hogy árthatna. Én zöldet nem, de feketét ittam, az tein szempontjából ugyanaz (a tealevelek szárításával nyerik a zöld teát, erjesztés+szárítással a feketét).

Nem kell mindent letenni a baba miatt!

2012. jan. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez a palackos zöld tea nem olyan, mint a filteres, köze nincs hozzá. Én végig ittam terhesség alatt, ezt kívántam szinte folyamatosan. Epreset főleg. Első voltam.
2012. jan. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én rengeteget ittam. Az első három hónapban minden mástól hánytam...


21 hkm

2012. jan. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A hányós heteimben nekem is a epres zöld tea volt a kedvencem, az legalább bent maradt... :)
2012. jan. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
en az elso terhessegemnel nem voltam kivanos de egyszer a szuleimnel aludtam egyedul es arra ebredtem hogy nekem most Zold tea kell.szegeny edesepam hanyat homlok szaladt a non stop-ba es hozta a zold teat:)gondolom ezzel nem segitettem de ahogy olvastam a kerdesedet rogton eszembe jutott:)jo babavarast:)
2012. jan. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat,mindenkinek boldog baba varast,es gyerek nevelest :D
2012. jan. 10. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!