Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Édesítőszerrel inni a teát,...

Édesítőszerrel inni a teát, szabad? Milyen teát fogyaszthat egy kismama? ( gyümölcs, fekete, zöld)

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Elsősorban GYÜMÖLCS. De nem fekete tea gyümölcs aromával, hanem valódi gyümölcstea.

Édesítőszer.... hát sok véleményt hallottam már róla, szerintem egyáltalán nem egészséges. Akkor már inkább gyümölcscukor. Patikában lehet kapni, állagra a porcukorra emlékeztet.

2011. dec. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyümölcsteát én iszom, csipkebogyót és borsmentát is. Zöldet és feketét a vérnyomásemelő hatás miatt nem.


Édesítőmérgeket nem fogyasztok (mondjuk terhesség előtt sem tettem).

2011. dec. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én gyenge feketét iszom, csak citrommal. Nekem nem jön be az édes, a terhesség előtt sem ittam édesen semmit.
2011. dec. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Roibos teát is lehet, én azt szoktam inni!

Illetve ha megfelelően hígítod, (kb 1 liter 1 filter)akkor bármelyiket!

2011. dec. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csipkebogyót szoktam, plusz Pikwick gyerekteát (filteres), mert a kétéves lányomnak is azt főzök.

Citromfüvet szokták még javasolni.

Édesítő helyett inkább a méz.

2011. dec. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gyümölcsteát, vagy nagyon laza feketét (ha engedik h 1 kávét megigyon az ember , akor a fekete teától sem lehet baj, de nem szabad a napi folyadékbevitelt ezzel megoldani.

Édesítőszert senkinek sem ajánlom, akor inkább mézet. (Egye az az édesítőt, akinek problémái vannak, csak azért, hogy ne hízzon ne, mert "méreg" (ugyanezért nem fogyasztok maragarint sem, csak kivételes alkalmakkor- nme várok babát(még), a saját egészségem miatt nem fogyaszom)

2011. dec. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg édesmindegy mivel édesíted, mézzel vagy édesítővel. Elég ha veszel valami készterméket a boltban modjuk joghurtot vagy akármit úgyis benne van a mesterséges anyag.
2011. dec. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!