Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hetes terhes vagyok. Mikogal...

4 hetes terhes vagyok. Mikogal kúpot kell sajnos használnom 3 napig. A szül. -nőgyógyász írta fel. Van valakinek tapasztalata erről?

Figyelt kérdés
Ugye nem fog ártani a babának? Azt sem tudom, hogy milyen magasságig kell felhelyezni, mert félek, hogy nem jól csinálom.
2009. máj. 23. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:

én a hét elején voltam 5 hetes akkor voltam egy enyhe szinte tünet nélküli bakteriális gombás hüvelygyulladás miatt dokinál, azt mondta a 12.hétig nem adhat kúpot, csak ha nagyobb baj van, biztos jól döntött az orvosod,

most grapefruitmagcseppel yoghurttal kamillateával kúrálom magam és javulok

2009. máj. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen lehet, mert sajnos folyásom is volt. Valószínűleg szükségszerű volt, csak bevagyok parázva. Azért köszönöm.
2009. máj. 23. 12:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt Mikogal-kúrám a terhesség elején. Semmi baj nem lesz, ne aggódj!

A terhesség során még írhatnak fel mindenféle gomba- vagy baciölő cuccot, mindent a baba védelmében! Sajnos a sok folyás miatt nagyobb a fertőzés-veszély, akármennyire is figyelsz a higiéniára.

2009. máj. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
első vagyok, nekem nem volt folyásom sem nem égetett nem viszketett, csak szeretkezéskor fájt a hüvelyem és nagyon kevés váladék volt a wc papíron 2 napig, tehát szinte semmi folyás, oka van ha felírja, ne aggódj, én is megpróbálok, hát tudom nem könnyű, minden jót!
2009. máj. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
rapefruitmagcseppet nem lehet használni terhesség és szoptatás alatt én ugy tudom. amugy ha a nőgyógyi irja fel a gyógyszert csak nem árt a babának nem? ha nem bizol benne válts orvost.
2009. máj. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

utolsónak:- utolsó előtti kérdezőt olvasd el:)


[link]

2009. máj. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
oké. máshol azt olvastam hogy nem lehet használni.
2009. máj. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
eltérőek a grapefruitmagról is a vélemények, mint másról is, én is olvastam olyat hogy nem lehet és olyat is hogy lehet utánajártam mielőtt elkezdtem szedni, nem azt a fajtát szedem mire az van írva hogy nem lehet
2009. máj. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!