Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatvíz szivárog vagy csak...

Magzatvíz szivárog vagy csak a folyásom változott?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni.Tegnap reggel elment a nyákdugom.Mára hígabb és több lett a folyásom.De nem folyamatos jön.

Azzal hogy elment a nyákdugo változhat valami ilyen téren?

Semmi jel nem utal arra hogy itt az idő.De mi van ha ez tényleg magzatvíz?


37h Kismami


2009. máj. 23. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Szia!

Irány az orvos!

Én múlt csütörtökön jártam így, hajnali 2kor vizes folyás, nem túl sok, semmi görcs, 4kor kicsit több, fél7kor ismét (mikor felkeltem akkor). Bementem kórházba, dél körül megrepedt a burok, beindult a szülés...

Nem szabad ezzel játszani, mert ha szivárog, még ha nem is reped meg rendesen, nagyobb a fertőzésveszély. Inkább menj be potyára!

2009. máj. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha huzol egy fekete vagy sotet tangat(bugyit)akkor esetleg ugy tudsz kulonbseget tenni hogy ha megszarad a folyas olyan feheres foltot hagy es a magzatviz nem.Nekem a magzatviz mas erzes volt inkabb oyan meleg,vizszeru teljesen hig.De ha nem vagy bizti benne legjobb ha doki megnez.
2009. máj. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is így volt anno, már nem engedtek haza:-)

Irány a doki.

2009. máj. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A magzatvíz édeskés szagú!
2009. máj. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

a magzatvíznek más szaga van és olyan érzés, mintha bepisiltél volna. és igazából folyamatosan csöpög, nem olyan, hogy egyszer folyik, aztán nem. előttem írta valaki, hogy sötét színű bugyi, tisztasági betét nélkül, és néhány óra alatt látni fogod, hogy mi ez. nekem kb ebben az időszakban kezdett nagyon megnőni a folyásom, már baromi zavaró és higiéniátlan volt. nyákdugóm is elhagytam a 38. hét elején, ehhez képest a 40. héten szültem csak:-)

8 hós kisfiú anyukája

2009. máj. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!