Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most teszteltem pozitívat, de...

Most teszteltem pozitívat, de folyton mensis érzésem van és mintha korogna, fortyogna, bugyborékolna az alhasam. Ez normális? Úgy félek, hogy meg fog jönni.

Figyelt kérdés
Elvileg még 1-2 napom van a nemvártig, 3 különböző tesztem is halvány pozitív lett.
2012. jan. 6. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Ez az első terhestüneted. ÉN anno még egy tampont is feltettem mert nem gondoltam, h. Terhes lehetek és teljesen azt hittem,h. Meg fog jönni. Aztán csak nem jött. :) Már 3 éves. :)
2012. jan. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem fog megjönni :) az érzés meg elhúzódhat a 8.-10. hétig is :)

Minden jót!

2012. jan. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok :) én is így voltam vele :D én napokig tisztasági betétet raktam be, hogy ha mégis megjönne.

25 hkm :)

2012. jan. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem is így volt a 3. terhességemnél és a puffadásom kitartott jó pár hétig. egy csomó mindent enni sem tudtam, olyan hangokat adott a hasam, hogy néha már ciki volt.

A megjön érzés mellett még fogod érezni a derekadat is és lesznek még egyéb tünetek is :))

gratulálok!!

2012. jan. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szuper, egyél 3*1 magneb6-ot. az jó a görcsölés ellen, nekem sokat segített.
2012. jan. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, picit megnyugodtam!


Van már egy 11 hós lánykám, de ő lombikbaba, nála a sok hormontól teljesen más tüneteim voltak.


Most úgy tűnik érkezik hozzánk egy csodababa:)


Ok, a magne b6-ot szedem majd, megyek is a patikába!


Jó egészséget mindenkinek!

2012. jan. 6. 14:50
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is tettem fel tampont, 2 napig is :D Aztán a harmadikon teszteltem. :))


21 hkm :)

2012. jan. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 17-re nem várom, dettó ugyanezek a tüneteim, de egyelőre a teszttel még várok.

Gratulálok! :)

2012. jan. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!