Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez lehet a nyákdugó?

Ez lehet a nyákdugó?

Figyelt kérdés

Ma voltam CTG-n, minden okés volt mutatott is fájásokat. Aztán megvizsgált az orvosom addig nem volt semmi csaj ilyen fehér színtelen folyás, utána haza értem elmentem WC-re és a betéten ilyen barnás valami van...

Jajj meg még annyi kérdésem lenne, hogy ha az van írva a papíromra, hogy: ujjnyi külső, ujjbegynyi belső méhszáj, megrövidült cervix...ez most mit jelent? Az "ujjnyi" most arra utalna, hogy egy ujjnyira ki van tágulva a külső méhszájam vagy mi?

A válaszokat előre is köszönöm.

39 hkm


2012. jan. 6. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szia 39 hetesen már igen lehet a nyákdugó igen az ujjnyi aszt jelenti ne iguj ha görcsölsz vagy beindulnak a fájások irány a korház .19 hkm 2 fiú anyukája
2012. jan. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A barnás valami lehetett sima vér is. Elpattanhatott egy hajszálér, az lehet barnás. Ha nyúlós cucc volt, az lehetett a nyákdugó is. A méhszájas dolgot jól gondolod. Hajrá! :)
2012. jan. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2012. jan. 6. 19:44
 4/5 A kérdező kommentje:
Most jut eszembe, hogy tegnap délután négykor éreztem egy pukkanást egészen lent, ez lehetett a hajszálér is? Mert szivárgást - már mint magzatvíz szivárgást/folyást - nem észleltem.
2012. jan. 6. 19:56
 5/5 anonim ***** válasza:
inkább a nyákdugo nekem is pattant én akkor pont bent voltam a korházba és mondta a szülésznö h ez a nyákdugo nekem azt tanácsolta hogy járkáljak sokat h jobban táguljak
2012. febr. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!