Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha elfolyik a magzatvíz akkor...

Ha elfolyik a magzatvíz akkor egyből jönnek a fájások? Vagy ezt hogy kell elképzelni? Csak ezért kérdezem mert 33 hetes vagyok és jó lenne tudni hogy ez hogy működik ha netán itt az idő.

Figyelt kérdés
2009. máj. 23. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam hajnali 3-kor el kezdett folyni a magzatvíz, folyott szülésig. 5-kor lettek rendszeresek és sűrűek a fájások. Aki mellettem vajúdott, egy nappal előbb elfolyt a vize, nem voltak fájásai, de én elhoztam neki őket :-) Reggel hatkor együtt mentünk a szülőszobára. Nekem reggel fél nyolckor,neki este fél nyolckor lett meg a babája. Erre sajnos nincs olyan recept, ami mindenkinek egyformán bejön. Ezt már sokat írták, de tényleg tudni fogod, hogy eljön az idő.

Boldog babavárást, még élvezd ki, hogy kettesben vagytok! Utána pedig könnyű szülést!

3 hetes baba anyukája

2009. máj. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem...köszi:)Csak mert olyan erős folyásom van hogy néha nem tudom most ez az vagy sem....azért köszi a választ
2009. máj. 23. 18:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor iráőny a doki! Nézzen meg azzal nem veszitesz,mert ha a magzatviz szivárog abból gond lehet!
2009. máj. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de ez sztem akkor sem a magzatvíz....
2009. máj. 23. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!