Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes vagyok. Eddig nagyon...

37 hetes vagyok. Eddig nagyon sokat csuklott a babám, az utóbbi egy hétben azonban nem érzem. Ez nem jelent bajt?

Figyelt kérdés
2009. máj. 23. 18:49
 1/3 Adri baba ***** válasza:
100%
Nem csak kevés a helye.lassan látni fogod:)
2009. máj. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj! a csuklás teljesen változó náluk. a mozgásuk is lelassul az utolsó hetekben, mert kicsi a helye. befészkeli magát lassan, utána nem nagyon mocorog. azért figyelgesd.Ha nem érzed, igyál meg 2 deci narancslevet, 100%osat, attól elindul egyből:-) próbáld ki, nekem mindig működött a végén:-)
2009. máj. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj.

Az en fiam is ezt csinalta. Nagy csuklobajnok volt, de a 38. het elejen abbahagyta. Kevesebbet is mozgott. En is megkerdeztem itt, hogy ez mit jelenthet es sokan azt valaszoltak, hogy szerintuk azert lassult be, mert par napon belul megszuletik.

Hat, nem igy tortent, meg ket hetig elvezte a helyzetet es utolso heten visszatert a csuklas is es az elenkseg is.

2009. máj. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!