Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes uh-n a kisbabám...

19 hetes uh-n a kisbabám felhúzta a lábait és nagyon ficánkolt, így nem láttunk be a lába közé, dokim azonban 2x is mondta, hogy van egy sejtése, hogy kislány. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Dokimról meg kell említenem, hogy régi motoros, szakmában nagyon jó híre van, sok tapasztalata, nagyon jó szeme van. Kisfiamnál anno 18. héten 100%-ra mondta, hogy fiú, úgy is lett.
2010. dec. 31. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

hát, mi innen nem fogjuk tudni eldönteni, hogy fiu-e vagy lány!!! főleg ha a régi motoros dokid sem tudja 100%ra megmondani.

De szorítunk egy lányért! oké?

LÁnyet szeretnétek?

2010. dec. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, lányt. :)

Úgy tapasztaltam az ismerőseim körében és a neten olvasottakból, hogy ha rejtőzködik, abból nagyrészt lány lesz/lett, mert a fiúkat ilyenkor már elég jól be tudják lőni. Mondom, általában. Gondolom azért mert határozottan tippelni, mert alul nem lógott ki semmi. Meg a méretekből, testfelépítésből, csontokból is tippelhetett.

2010. dec. 31. 18:56
 3/4 anonim ***** válasza:

első vagyok- szóval szorítok továbbra is egy kiscsajsziért.

egy ismerősömnek is ilyenkor nem látszódott a baba neme, de a csipőcsont méretéből kislányra tippeltek náluk. Az is lett.

Remélem akkor nálatok is így lesz! :-)

Boldog babavárást, és jó egészséget, babának mamának!

Buék!

2010. dec. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást, nagyon jólesett! :)

Dokimat nem kérdeztem, hogy miből sejti ennyire, de én is azt feltételezem, hogy nemcsak abból szoktak tippelni, hogy nem látszik, hanem valszeg a testfelépítésük, csontuk, méreteik alapvetően mások a fiúknak, lányoknak és ebből gondolta. Szerintem egy jó szakember nyilván ezeket is ismeri, tudja. Én erre értettem elsősorban, mikor azt írtam, hogy régi motoros. BUÉK Neked is! :)

2011. jan. 1. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!